SKUP AUT GRODZISK MAZOWIECKI

Nasze wieloletnie doświadczenie, zapewnia najwyższą jakość usług.

 

Tel. 782 602 602

OPTYMALNE ROZWIĄZANIA

Posiadamy szeroko zakrojoną ofertę 

NATYCHMIASTOWA ODPOWIEDŹ

Szanujemy Twój czas

WYSOKIE STANDARDY BEZPIECZEŃSTWA

Nasze metody sprawdzają się od lat

Nasz skup aut Grodzisk Mazowiecki

Skup Aut Grodzisk Mazowiecki zajmuje się skupem samochodów używanych. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, jak również do większych przedsiębiorstw. W naszej pracy kierujemy się na elastyczne, indywidualne, w pełni profesjonalne podejście do każdego klienta.

Wyróżniamy  się uczciwymi i najbardziej atrakcyjnymi pośród oferowanych na rynku cenami za dostarczane do nas pojazdy oraz najlepszymi z możliwych warunkami odkupu. Cała procedura odkupu przebiega sprawnie oraz bez zbędnych formalności, a gotówkę wypłacamy od ręki. Dysponujemy wykwalifikowanymi pracownikami, którzy natychmiastowo i w miłej atmosferze wycenią Państwa samochód. W razie jakichkolwiek wątpliwości co do proponowanej przez nas oferty zachęcamy do indywidualnych konsultacji bez żadnych zobowiązań.

W zakresie naszych zainteresowań znajdują się pojazdy wyprodukowane w latach 2002-2018. Odkupujemy wszystkie rodzaje samochodów: osobowe, ciężarowe, dostawcze. Prowadzimy również skup aut powypadkowych Grodzisk Mazowiecki. Jesteście w błędzie myśląc, że auto, które brało udział w kolizji nadaje się wyłącznie na złom. Nawet najbardziej zdewastowanego samochodu nie powinno się spisywać na straty. Nie dyskwalifikujemy żadnego pojazdu. Nasza firma jest w stanie zaoferować wam korzystne warunki odkupu. Za auta po kolizji możemy zaoferować atrakcyjniejsze ceny niż te w punktach demontażowych. Dodatkowo towarzyszy temu znacznie mniej formalności, a proponowane przez nas warunki będą dużo bardziej korzystne. Skup Aut Grodzisk Mazowiecki przyjmuje pojazdy w dowolnym stanie technicznym. Jesteśmy zainteresowani zarówno autami w pełni sprawnymi, bezwypadkowymi, jak również samochodami posiadającymi wady i usterki techniczne, wymagającymi poprawek blacharsko-lakierniczych , a nawet te z poważnymi awariami.

Chętnie odkupimy również pojazdy, których eksploatacją nikt nie jest zainteresowany. Wystarczy wygospodarować trochę czasu żeby odwiedzić nasz skup, a na miejscu nasi pracownicy udzielą wszelkich potrzebnych informacji.

Dodatkowo współpracujemy z różnymi przedsiębiorstwami skupując od nich całe floty pojazdów. Zapraszamy do nas przedsiębiorców którzy prowadzą lub prowadzili działalność gospodarczą, ale z jakichś powodów muszą odsprzedać firmowe pojazdy. Nawet jeżeli pojazdy są uszkodzone a ich stan techniczny wymaga poprawy. Jesteśmy w stanie zaproponować za takie samochody uczciwą i satysfakcjonującą obie strony cenę.

Skup Aut Grodzisk Mazowiecki oferuje pomoc w transporcie na miejsce waszego pojazdu. Nasi pracownicy ustalą z Wami dogodny termin odbioru i pomogą logistycznie zaplanować przejęcie pojazdu. Dotyczy to zarówno klientów indywidualnych jak i całych flot przedsiębiorstw.

auto skup w Grodzisku Mazowieckim

auto skup warszawa Ochota

Dlaczego warto zdecydować się właśnie na naszą ofertę?

Podstawowym argumentem jest fakt, iż nasz skup całkowicie zdejmuje z naszych klientów obowiązek poszukiwania kupca na własną rękę, co niewątpliwie pozwala w znacznym stopniu zaoszczędzić cenny czas, a także uniknąć uciążliwych, niepotrzebnych, spotkań, dokuczliwych sytuacji i problemów po sprzedaży. Skup Aut Grodzisk Mazowiecki odkupuje każdy pojazd od ręki, bez żadnych oczekiwań wobec naszych klientów w przyszłości .

Nasza firma prowadzi również sprzedaż samochodów używanych. Mamy do dyspozycji  szeroki wybór gabarytów, kolorów, typów nadwozia oraz roczników pojazdów, o różnej klasie jakościowej i w najbardziej korzystnych cenach. U nas z pewnością każdy znajdzie odpowiedni dla siebie pojazd, który spełni jego oczekiwania.

Prowadzimy sprzedaż aut osobowych i ciężarowych. Jeżeli nie macie Państwo do końca sprecyzowanych oczekiwań, nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą dokonać wyboru odpowiedniego pojazdu, wyjaśniając wszystkie istotne dla Was aspekty. Pomoc w podjęciu decyzji umożliwi Państwu odbycie jazdy próbnej, podczas której sami będą Państwo w stanie ocenić, czy wybrany pojazd spełnia Wasze oczekiwania. Jazda próbna odbywa się bez żadnych zobowiązań – jeżeli nie znajdą Państwo odpowiadającej oferty, nie spotkają Państwa żadne nieprzyjemności z naszej strony.

powypadkowe auta Warszawa

Nasza firma daje stuprocentową gwarancję, że sprzedawane przez nas auta pochodzą wyłącznie z legalnego źródła. Przy zakupie każdego pojazdu wystawiana jest faktura oraz dokumenty niezbędne do rejestracji (karta pojazdu, dowód rejestracyjny, tablice rejestracyjne). Nasze samochody charakteryzują się dobrym stanem technicznym oraz rzeczywistym, nieprzekłamanym przebiegiem. Oczywiście istnieje możliwość dokonania samodzielnej oceny i oględzin stanu technicznego pojazdu.

Auto Skup Grodzisk Mazowiecki serdecznie zaprasza do kontaktu z naszą firmą. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości nasi pracownicy chętnie udzielą wszelkich informacji i odpowiedzą na nurtujące Państwa pytania. Ponad wszystko cenimy sobie jakość, profesjonalizm i życzliwość wobec Klientów, dlatego zapewniamy dokładanie wszelkich starań, aby każda dokonana u nas transakcja przebiegała szybko, sprawnie i zakończyła się wzajemną satysfakcją.

***