SKUP AUT WOŁOMIN

Jesteśmy porządną firmą, dlatego warto skorzystać z naszych usług.

 

Skup aut: 737 737 421

Złomowanie aut: 737 737 422

Nasz skup aut Wołomin

Skup samochodów używanych Wołomin zajmuje się skupem pojazdów wyprodukowanych w latach 2008 – 2018, bez względu na ich markę, ani stan techniczny. Prowadzimy również złomowanie aut w Wołominie usługi pomocy drogowej w Wołominie oraz teamatem auto holowania Warszawa. Posiadamy również oddział auto kasacji w Starachowicach więc jeśli jesteś z poza Warszawy dojedziemy również do ciebie. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, to masz pewność, że pozbędziesz się niechcianego auta w bardzo szybkim czasie i równie szybko otrzymasz pieniądze za dokonaną transakcję kupna – sprzedaży.

Nie tylko skup aut ale i pomoc drogowa

Nasza firma świadczy również usługi z zakresu pomocy drogowej. Więc gdy na drodze spotkała cię nieprzyjemność w postaci unieruchomienia na drodze i potrzebujesz błyskawicznej pomocy, możesz skontaktować się z nami. Dysponujemy auto lawetami, które udzielą ci pomocy w postaci holowania lub doraźnej pomocy mechanika. Możesz więc bez oporów zgłosić się do nas i zgłosić usterkę auta. Nasza firma oferuję pomoc drogową w Warszawie:

Auto skup oferuje:

skup samochodów po-wypadkowych,
skup samochodów uszkodzonych,
skup samochodów wymagających poprawy stanu technicznego lub większych prac naprawczych;
skup samochodów z Anglii (z kierownicą po prawej stronie);
skup całych flot samochodów od firm.

Nasi dotychczasowi klienci doceniają przede wszystkim terminowość i bardzo szybki czas udzielenia pomocy w pozbyciu się problemu, jakim jest zbędny bądź zepsuty samochód. Posiadacz pojazdu pozbywa się kłopotu, a firma zyskuje pojazd, który po przejściu wymaganych napraw, może zostać odsprzedany innym, zainteresowanym klientom.

auto skup Warszawa

Tym, co wyróżnia skup aut z dzielnicy Wołomin to przede wszystkim:

1. gwarancja pełnej satysfakcji klienta z udanej transakcji;

2. szybkie pozbycie się przez klienta kłopotu, jakim jest zbędny samochód;

3. atrakcyjne kwoty, które burzą mit nieuczciwego rynku handlu samochodami z drugiej ręki;

4. Ekspresowy czas realizacji transakcji kupna – sprzedaży, obejmujący tylko jedno spotkanie z klientem;

5. dopasowanie terminu transakcji do Twoich potrzeb i oczekiwań;

6. darmowy dojazd do klienta lub miejsca przez niego ustalonego, w celu sprawdzenia stanu pojazdu i dokonania transakcji;

7. transakcja gotówkowa od ręki, zapewniająca klientowi pełne poczucie bezpieczeństwa;

8. unikanie wszelkich zbędnych formalności, związanych z transakcją kupna – sprzedaży pojazdu;

Nasza firma podejmując współpracę z klientem, dokłada wszelkich starań, aby był on w pełni zadowolony oraz czuł, że może skorzystać z naszych usług ponownie. Klienci, którzy dotychczas skorzystali z usług skupu samochodów używanych Wołomin, polecają nas przede wszystkim za jakość świadczonych usług i rzetelnośc w obsłudze.

Auto skup Wołomin sprowadza całą transakcję kupna – sprzedaży do zaledwie jednego spotkania z klientem, szanując tym samym jego czas. Zostaje on dodatkowo odciążony z wszelkich formalności takich, jak przygotowanie umowy, czy wycenienie auta. Przedstawiciel naszej firmy spotyka się z klientem w wyznaczonym miejscu i czasie, a po dokonaniu wyceny na miejscu sporządzana jest umowa, na podstawie której klient otrzymuje pieniądze. Nie ma potrzeby aby klient musiał dojeżdżać do siedziby firmy na Wołominie, ponieważ posiadamy lawety dzięki którym przetransportujemy wszystkie pojazdy, nawet te po wypadku lub nie posiadające uprawnień do poruszania się po drogach.

***

Wyceń auto