Korki, objazdy, wypadki, nowinki motoryzacyjne – to dla nas, fanów motoryzacji, informacje najważniejsze. Często zastanawiamy się skąd czerpać wiedzę na temat najważniejszych autowydarzeń. Mam dla Was ciekawą propozycję.

W ostatnim czasie, mając na względzie ogólniepojętą sytuację epidemiologiczną, przeczesuję internet wte i wewte. Jak się okazuje, można tu znaleźć naprawdę sporo dobrych stron, których na co dzień pewnie nie mamy czasu odnaleźć. Jedną z takich stron jest infodlapolaka.pl

Dlaczego akurat wyróżniam tę stronę? Ano dlatego, że chcąc przetestować ostatnio działanie powiadomień na tej stronie, zasubskrybowałem najnowsze i najważniejsze wiadomości tego właśnie portalu. I tak, kilkanaście dni temu, jadąc sobie w kierunku Warszawy na słynnej trasie S8, dostałem powiadomienie o ogromnym korku na wskutek wypadku właśnie na mojej trasie. Czasowo portal trafił idealnie, bo zdążyłem zjechać w zjazd, który bocznymi, bo bocznymi drogami, ale pozwolił mi na dotarcie do stolicy na czas.

To tylko jeden z wielu ciekawych artykułów pojawiających się na drogach. Redaktorzy portalu poruszają bardzo wiele ważnych dla Polaków i kierowców tematów, także prawnych, związanych m.in. z obowiązkiem przerejestrowania samochodu, czy konieczności zgłoszenia jego sprzedaży.

Wiem, wiem co powiecie. Swoje portale motoryzacyjne mają przecież potentaci jak WP czy Onet. Mam jednak dziwne wrażenie, że warto poświęcić uwagę tym mniejszym, którzy są bliżej wydarzeń dotyczących przeciętnego Polaka. To tylko moja mała dygresja w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.