Problem zbycia auta po zakupie innego? Wyceń je u nas!

Skup aut Warszawa

Auto jest bardzo ważnym przedmiotem, z którym często się zżywamy przez okres użytkowania. Decyzja o zakupie nowego auta nie jest prosta a nabycie nowego wymaga poświęcenia dużej uwagi. Kolejny problem to sprzedaż swoich starych czterech kółek. Dzisiejszy rynek jest bardzo wymagający. Bystre oko kupującego z pewnością wychwyci każdą niedoskonałość, wysoka konkurencja oraz spadek cen rynkowych aut mogą sprawić, iż dalsza odsprzedaż może być trudnym, oraz mozolnym zabiegiem.

Najczęstszym rozwiązaniem jest wystawienie auta na dowolnym portalu aukcyjnym czy odwiedzenie lokalnej giełdy samochodowej. Jednak zawsze nasze cztery kółka trzeba do zbycia przygotować. Gruntowne mycie jest standardem niestety często trzeba odwiedzić też mechanika w celu usunięcia bieżących usterek. Wszystkie te zabiegi wymuszają na nas poświęcenia czasu oraz zainwestowania pieniędzy. Nigdy jednak nie wiadomo czy nasza inwestycja przyniesie zamierzane przez nas skutki. Jednym z najwygodniejszych i najszybszych rozwiązań jest z  skup aut używanych w Warszawie lub auto komis Warszawa. Najważniejsza zaleta takiego rozwiązania jest oszczędność czasu. Nie trzeba szukać nabywcy na własną rękę, sprzątać czy naprawiać auta. Unikamy kłopotliwych rozmów telefonicznych czy spotkań z wybrednymi kentami. Ponadto większość z nas pracuje na etacie i najzwyczajniej ciężko wygospodarować czas na liczne spotkania z nabywcami. Dzisiejszy rynek jest przesycony autami używanymi, kupujący dążą do znalezienia auta w jak najlepszym stanie przy zachowaniu niewygórowanej ceny.

Skorzystanie z usług takiego skupu jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, nie trzeba nawet nigdzie dzwonić wystarczy wypełnić formularz kontaktowy.

Nasi pracownicy skontaktują się w godzinach, jakie będą dogodne dla kupującego. Nasza firma działa w okolicach Warszawy. Jesteśmy w stanie dojechać do okolicznych miejscowości takich jak Grójec, Józefów, Otwock czy Piaseczno. Formalności zostają zminimalizowane a ustaloną kwotę klient dostaje do ręki. Na uwagę zasługuje tu fakt, iż nie ograniczam się do wybranych marek czy typów aut. Z chęcią rozważymy również zakup aut dostawczych czy ciężarowych. 

 Co z pojazdami uszkodzonymi lub powypadkowymi?

Auto skup warszawa także uszkodzone i po kolizyjne

Sprzedaż pojazdu uszkodzonego czy powypadkowego wiąże się z większym nakładem pracy. Auta takie często soją gdzieś zapomniane a podstawowe czynności przed zakupowe stają się bardzo utrudnione. By dokonać przeglądu samochodu lub chociaż by go umyć niezbędny jest transport. Nasza firma świadczy usługi auto holowania w Skierniewicach oraz pomocy drogowej po całym mieście Warszawa i okolicach.  Zwykłe umycie pojazdu wiąże się często z masą pracy a nic tak nie przyciąga uwagi kupującego, jak piękny błyszczący lakier. Jeśli masz obawy czy odkupimy twoje cztery kółka napisz do nas. Kosztuje to niewiele a może oszczędzić to masę pracy oraz zmartwień.

A jeśli moje auto jest mocno uszkodzone lub leciwe?

Nasza firma również nie pozostawia klientów na lodzie w tej kwestii. Z racji iż rozwijamy się cały czas wprowadziliśmy usługi złomowania pojazdów. Zawsze staramy się wychodzić na przeciw oczekiwaniom klientów dlatego posiadamy własny transport. Co za tym idzie przewieziemy twoje niesprawne auto do naszej siedziby w cenie jaką zaoferujemy za wrak. Jeśli chcesz uzyskać większą ilość informacji zapraszamy na strony poszczegulnych działów:

Podsumowując

Analizując wszystkie fakty wybór skupu jest rozwiązaniem najwygodniejszym. Nie miszimy się martwić przygotowaniem auta. Cały proces jest jasny a nasi fachowcy dopilnują by cała transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Działamy już ponad 15 lat na rynku ciesząc się nienaganną opinią wśród naszych klientów. Obsługujemy nie tylko osoby prywatne, ale również firmy różnej wielkości. Nie warto ryzykować transakcją z przypadkowym handlarzem. Zdarzyć się może, iż osoby takie mogą nie mieć działalności gospodarczej i w wypadku niezgodności trudniej nam będzie dochodzić naszych praw. Dlatego zaufaj nam i zostaw nam wiadomość już teraz.

MOTORYZACYJNE CIEKAWOSTKI

7 podstawowych wskazówek dotyczących pielęgnacji samochodu, aby dbać o swój pojazd

Niezależnie od tego, czy właśnie kupiłeś nowy pojazd, czy jeździsz starym faworytem przez długi czas, regularna konserwacja samochodu może poprawić osiągi Twojego pojazdu, jego bezpieczeństwo ...
Czytaj więcej →
MOTORYZACYJNE CIEKAWOSTKI

Najczęstsze przyczyny awarii klimatyzacji

Ta funkcja w Twoim samochodzie odpowiada za spokojną i komfortową jazdę. Choć można bez niego jeździć, to pocenie się i dyskomfort w kabinie możemy sobie tylko ...
Czytaj więcej →
MOTORYZACYJNE CIEKAWOSTKI

5 porad jak szybko sprzedać samochód?

Przyjdą w życiu chwile, w których będziesz musiał szybko sprzedać swój pojazd, na przykład prywatne życie, wyprowadzkę z miasta lub konieczność szybkiego spłacenia wierzycieli. Sprzedaż samochodu w ...
Czytaj więcej →