Bardzo duży wybór samochodów używanych, profesjonalna obsługa i wysokie tempo załatwiania wszelkich formalności – to w skrócie najważniejsze cechy największego komisu samochodów w Żyrardowie – Angel Cars.

Salony nowych samochodów zazwyczaj  oferują wiele promocji, wyprzedaży roczników, zniżek i gwarancji. Mimo to, wielu Polaków decyduje się jednak na zakup samochodu używanego. W wielu przypadkach powód jest oczywisty – aspekt ekonomiczny. Po pierwsze nie każdego stać na nowe auto, po drugie, samochód traci na wartości najwięcej w pierwszych latach użytkowania.

Plusem, ale i wadą rynku wtórnego jest bardzo bogata oferta. Na portalach ogłoszeniowych możemy wybierać spośród tysięcy pojazdów z Polski i zagranicy w różnych przedziałach cenowych. Nie brakuje jednak samochodów powypadkowych sprzedawanych jako nieuszkodzonych, z ukrytymi wadami lub, choć to teraz surowo karane, cofniętym licznikiem. Jak wybrać auto i nie ryzykować? Najlepiej skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań, np. oferty Autokomisu Żyrardów.

Oferta komisu jest bardzo bogata. Co tydzień odbywa się dostawa kolejnych aut. Znajdziesz tu kilkadziesiąt pojazdów na każdą kieszeń – od 4 do kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Angel Cars proponuje także zamianę samochodów. Co ważne, uzgodnienie finansowania, ubezpieczenie lub odkup auta nie potrwa dłużej niż kwadrans, dzięki fachowości i merytorycznemu przygotowaniu pracowników komisu.

Salon może pochwalić się szeregiem zadowolonych Klientów, którzy mogą cieszyć się korzystaniem ze sprawnych samochodów używanych na co dzień.

Wyceń auto