Samochód nowy czy używany?

Skup aut Warszawa

Bardzo duży wybór samochodów używanych, profesjonalna obsługa i wysokie tempo załatwiania wszelkich formalności – to w skrócie najważniejsze cechy największego komisu samochodów w Żyrardowie – Angel Cars.

Salony nowych samochodów zazwyczaj  oferują wiele promocji, wyprzedaży roczników, zniżek i gwarancji. Mimo to, wielu Polaków decyduje się jednak na zakup samochodu używanego. W wielu przypadkach powód jest oczywisty – aspekt ekonomiczny. Po pierwsze nie każdego stać na nowe auto, po drugie, samochód traci na wartości najwięcej w pierwszych latach użytkowania.

Plusem, ale i wadą rynku wtórnego jest bardzo bogata oferta. Na portalach ogłoszeniowych możemy wybierać spośród tysięcy pojazdów z Polski i zagranicy w różnych przedziałach cenowych. Nie brakuje jednak samochodów powypadkowych sprzedawanych jako nieuszkodzonych, z ukrytymi wadami lub, choć to teraz surowo karane, cofniętym licznikiem. Jak wybrać auto i nie ryzykować? Najlepiej skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań, np. oferty Autokomisu Żyrardów.

Oferta komisu jest bardzo bogata. Co tydzień odbywa się dostawa kolejnych aut. Znajdziesz tu kilkadziesiąt pojazdów na każdą kieszeń – od 4 do kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Angel Cars proponuje także zamianę samochodów. Co ważne, uzgodnienie finansowania, ubezpieczenie lub odkup auta nie potrwa dłużej niż kwadrans, dzięki fachowości i merytorycznemu przygotowaniu pracowników komisu.

Salon może pochwalić się szeregiem zadowolonych Klientów, którzy mogą cieszyć się korzystaniem ze sprawnych samochodów używanych na co dzień.

MOTORYZACYJNE CIEKAWOSTKI

Nowa fabryka Forda w Rumunii! Inwestycja – 300 milionów dolarów

Ford zobowiązuje się do przeniesienia całej gamy pojazdów użytkowych tak, aby do 2024 r. były częściowo lub w pełni zasilane energią elektryczną. Ponadto do 2030 …

Czytaj więcej →
Zakup samochodu w Internecie
MOTORYZACYJNE CIEKAWOSTKI

Kupowanie aut przez Internet ciągle się rozwija – tak przynajmniej wynika z badań

Aż dziewięciu na dziesięciu badanych twierdzi, że większość swoich zakupów, poza żywnością, realizuje przez Internet. Co ciekawe, również dotyczy to samochodów, których zakup możliwy jest …

Czytaj więcej →
Zadbaj samodzielnie o hamulce
MOTORYZACYJNE CIEKAWOSTKI

Jak samodzielnie zadbać o hamulce w Twoim samochodzie?

Opony oraz hamulce to najważniejsze z punktu widzenia naszego bezpieczeństwa elementy wyposażenia samochodu. Strach pomyśleć, co mogłoby się stać na autostradzie, przy rozpędzonym do 120 …

Czytaj więcej →