SKUP AUT SKIERNIEWICE
AUTO SKUP ZA GOTÓWKĘ

Nasze wieloletnie doświadczenie, zapewnia najwyższą jakość usług.

OPTYMALNE ROZWIĄZANIA

Posiadamy szeroko zakrojoną ofertę

NATYCHMIASTOWA ODPOWIEDŹ

Szanujemy Twój czas

WYSOKIE STANDARDY BEZPIECZEŃSTWA

Nasze metody sprawdzają się od lat

Zajmuje się odkupem używanych samochodów, złomowaniem aut w Skierniewicach usługami pomocy drogowej w Sochaczewie oraz autoholowania. Posiadamy również oddział auto kasacji w Sochaczewie więc jeśli jesteś spoza Warszawy dojadę również do ciebie. . Nasza oferta kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i małych i dużych przedsiębiorstw. Nasz auto skup cechuje się elastycznym podejściem do klienta, profesjonalną obsługą i uczciwymi, najkorzystniejszymi na rynku cenami za oferowane nam pojazdy.

Dlaczego warto nam zaufać? Bo oferujemy najwyższą stawkę za Państwa pojazdy i najlepsze możliwe  warunki odkupu. Auto skup Skierniewice gwarantuje, że zakupimy Państwa pojazdy szybko, bez zbędnych formalności oraz od ręki wypłacimy za nie gotówkę. Nasi pracownicy na miejscu dokonają uczciwej wyceny Państwa wozu i dopilnują, by transakcja przebiegła szybko i w miłej atmosferze. Jeśli natomiast nie będziecie Państwo przekonani co do tego, czy aby na pewno przedstawiona przez nas oferta spełnia Wasze oczekiwania – niczym się nie przejmujcie. Możecie do nas przyjechać bez jakichkolwiek zobowiązań.

Przyjmujemy również wozy w każdym stanie technicznym. Nasze zainteresowanie budzą zarówno auta bezwypadkowe, dobrze zachowane i w pełni sprawne, jak i pojazdy z usterkami technicznymi, wyeksploatowane oraz wymagające poprawek blacharsko – lakierniczych. Nie będzie dla nas przeszkodą także odkupienie pojazdu z większymi, poważniejszymi awariami. Nie przejmujcie się, jeżeli wydaje Wam się, że nikt nie będzie zainteresowany dalszą eksploatacją takich wozów: nasz skup aut Skierniewice chętnie przyjmie nawet i takie samochody. Wystarczy jedynie do nas przyjechać i zaczerpnąć informacji od naszych pracowników: zdecydowanie nie będziecie Państwo żałowali poświęconego czasu.

Ponadto, prowadzimy również skup całych flot pojazdów od przedsiębiorstw. Prowadzicie lub prowadziliście Państwo działalność gospodarczą, a z jakiegoś powodu koniecznie musicie odsprzedaż firmowe auta? Zapraszamy w takim razie do nas. Z radością odkupimy całą flotę samochodów i za jednym zamachem zdejmiemy z Państwa problem ich sprzedaży. Zaproponujemy za nie bardzo rozsądną cenę, która z pewnością będzie dla Państwa pozytywnym zaskoczeniem. Nie przejmujcie się również ich stanem technicznym: w tym przypadku także jesteśmy gotowi na odkupienie nawet uszkodzonych i powypadkowych czterokołowców.

Oczywiście istnieje możliwości, abyśmy to my pomogli w organizacji dostarczenia pojazdów do naszego skupu. Po wcześniejszym kontakcie, nasi pracownicy umówią z Wami termin ich odbioru i zorganizują ich przejęcie. Podobnie tyczy się to firmowych flot samochodowych: w razie konieczności pomożemy logistycznie rozplanować ich przekazanie, co z pewnością będzie dla Państwa wielkim ułatwieniem.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Bo nasz auto skup Skierniewice całkowicie zdejmuje z Was problem szukania kupca na własną rękę. Często zajmuje to wiele tygodni, wymaga rozlicznych spotkań i przysparza ogromu problemów. Ponadto, niekiedy wiąże się to z nieprzyjemnymi sytuacjami już po sprzedaży samochodu. Pozostawiając pojazd u nas, tego typu problemy absolutnie Państwa nie dotyczą: każde auto odkupimy od ręki i nie będziemy mieli wobec Państwa żadnych roszczeń w przyszłości.

Oprócz prowadzenia skupu aut i skupu samochodów powypadkowych Skierniewice prowadzimy również sprzedaż samochodów używanych. Oferujemy niezwykle duży wybór pojazdów, z różnych roczników i w różnych klasach jakościowych. Dysponujemy także autami o bardzo różnych gabarytach, rodzajach nadwozia i kolorach. Z tego tytułu jesteśmy przekonani, że każdy z Państwa znajdzie u nas taki pojazd, który całkowicie spełni jego oczekiwania. Cały nasz asortyment oferujemy w bardzo dobrych i korzystnych cenach.

Auto skup w mieście Skierniewice

Jesteśmy zainteresowani skupem każdego pojazdu wyprodukowanego w dowolnym roku. Nie ważne, czy są to samochody osobowe, ciężarowe, dostawcze, czy inne: nasza firma zajmuje się odkupem każdego rodzaju samochodu. Co więcej, prowadzimy skup samochodów powypadkowych Skierniewice. Jeśli sądzicie, że samochody po kolizyjne nadają się już tylko na złom, jesteście w wielkim błędzie: nasze przedsiębiorstwo zaoferuje o wiele korzystniejsze warunki finansowe ich odkupu. Jesteśmy w stanie zapłacić za takie auto znacznie więcej niż punkt demontażowy i zrobić to z mniejszą ilością formalności. Oddanie takiego wozu na przysłowiowy „złom” byłoby błędem: proponowana przez nas gotówka będzie o wiele korzystniejszym rozwiązaniem. Nawet poważnie uszkodzonego wozu nie spisujcie jeszcze na straty. Nasz skup samochodów powypadkowych Skierniewice nie dyskredytuje żadnego auta!