SKUP AUT WARSZAWA MOKOTÓW
AUTO SKUP ZA GOTÓWKĘ

Jesteśmy uczciwą firmą, dlatego wyróżnia nas chęć stałej współpracy z Państwem.

 

OPTYMALNE ROZWIĄZANIA

Posiadamy szeroko zakrojoną ofertę

NATYCHMIASTOWA ODPOWIEDŹ

Szanujemy Twój czas

WYSOKIE STANDARDY BEZPIECZEŃSTWA

Nasze metody sprawdzają się od lat

Nasz skup aut Warszawa Mokotów

Prowadzimy skup aut Warszawa Mokotów złomowanie aut Warszawa Mokotów usługi pomocy drogowej Warszawa Mokotów oraz autoholowania Warszawa. Posiadamy również oddział auto kasacji w Starachowicach więc jeśli jesteś z poza Warszawy dojedziemy również do ciebie. Nasze usługi  to gwarancja minimum formalności i najlepszych cen za używane samochody. Cenimy sobie pełną transparentność wobec naszych Klientów oraz proponujemy uczciwe warunku odkupu pojazdów, za które od ręki zapłacimy w gotówce. Nasza oferta kierowana jest zarówno do osób fizycznych, jak i każdej wielkości przedsiębiorstw. Ponadto, prowadzimy również sprzedaż samochodów używanych, a dzięki ich szerokiemu asortymentowi jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby każdego Klienta.

Nie tylko skup aut ale i pomoc drogowa

Nasza firma świadczy również usługi z zakresu pomocy drogowej. Więc gdy na drodze spotkała cię nieprzyjemność w postaci unieruchomienia na drodze i potrzebujesz błyskawicznej pomocy, możesz skontaktować się z nami. Dysponujemy auto lawetami, które udzielą ci pomocy w postaci holowania lub doraźnej pomocy mechanika. Możesz więc bez oporów zgłosić się do nas i zgłosić usterkę auta. Nasza firma oferuję pomoc drogową w Warszawie

Nasze przedsiębiorstwo cechuje się bardzo życzliwym, profesjonalnym nastawieniem do Klienta. Każdy samochód, który zechcecie Państwo pozostawić w naszym skupie, będzie przez nas wyceniony zgodnie z jego prawdziwą wartością rynkową. Odwiedzając nasz auto skup Warszawa Mokotów możecie też Państwo liczyć na bardzo szybkie załatwienie sprawy: nasi pracownicy dokonają błyskawicznej wyceny pojazdu i wypłacą za niego należność. W przypadku natomiast, gdyby nasza oferta mimo wszystko wydała się Wam zbyt niska względem Waszych oczekiwań, prosimy niczym się nie przejmować: wizyta u nas nie rodzi absolutnie żadnych zobowiązań.

Odkupimy od Państwa każdy pojazd wyprodukowany w dowolnym roczniku, bez względu na jego stan techniczny. Zaprezentowane nam auto nie musi mieć niskiego przebiegu i reprezentować najwyższej półki cenowej: interesują nas także samochody uszkodzone, wymagające napraw i poprawek. Ponadto, jesteśmy zainteresowani każdym rodzajem samochodu, bez względu na rodzaj nadwozia. Prosimy, abyście również nie zniechęcali się nawet złym stanem technicznym swojego czterokołowca: nawet takie auto wzbudzi nasze zainteresowanie i będziemy skłonni wypłacić za niego słuszną gotówkę.

Nasze przedsiębiorstwo prowadzi również skup samochodów powypadkowych Warszawa Mokotów. Mieliście wypadek i sądzicie, że Wasze auto nadaje się już tylko do kasacji? Nic bardziej mylnego! Nasz skup aut bardzo chętnie przyjmie taki pojazd i zapłaci za niego lepiej, niż punkt demontażu. Jesteśmy pod tym względem o wiele lepszą alternatywą, a procedura przekazania nam samochodu powypadkowego jest bardzo prosta. Dlatego zachęcamy do kontaktu z naszą firmą nawet wówczas, gdy chodzi o auto w fatalnym stanie technicznym:– skup samochodów powypadkowych Warszawa Mokotów z pewnością znajdzie dla niego miejsce w swojej siedzibie.

Co ważne, nasz auto skup Warszawa Mokotów zajmuje się również odkupem całych flot samochodowych. To idealne rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy z jakiegoś powodu muszą szybko spieniężyć swoje samochody. Nawet, jeżeli posiadacie tych aut dużo i w różnym stanie technicznym – zdecydowanie warto się z nami skontaktować.

Dlaczego warto zdecydować się właśnie na naszą ofertę?

Podstawowym argumentem jest fakt, iż nasz skup całkowicie zdejmuje z naszych klientów obowiązek poszukiwania kupca na własną rękę, co niewątpliwie pozwala w znacznym stopniu zaoszczędzić cenny czas, a także uniknąć uciążliwych, niepotrzebnych, spotkań, dokuczliwych sytuacji i problemów po sprzedaży. Skup Aut Warszawa Mokotów odkupuje każdy pojazd od ręki, bez żadnych oczekiwań wobec naszych klientów w przyszłości.

Nasza firma prowadzi również sprzedaż samochodów używanych. Mamy do dyspozycji szeroki wybór gabarytów, kolorów, typów nadwozia oraz roczników pojazdów, o różnej klasie jakościowej i w najbardziej korzystnych cenach. U nas z pewnością każdy znajdzie odpowiedni dla siebie pojazd, który spełni jego oczekiwania.

 

Zapewniamy również, że służymy pomocą przy organizacji odbioru pojazdów, jeżeli z jakiegokolwiek powodu nie możecie Państwo przyjechać nimi do naszej siedziby. Prosimy jedynie o kontakt w celu ustaleniu szczegółów i wskazania miejsca postoju pojazdu: nasi pracownicy przyjadą w umówionym terminie i odbiorą taki pojazd. Tyczy się to również flot samochodowych – także i w tym przypadku jesteśmy w stanie pomóc Państwu w zorganizowaniu jej przekazania. Nie przejmujcie się również, jeżeli samochód z powodu awarii nie nadaje się do jazdy: postaramy się i na to znaleźć rozwiązanie.
Skup aut Warszawa Mokotów oferuje również niezwykle szeroki asortyment samochodów używanych na sprzedaż. Do Państwa dyspozycji oddajemy auta w każdym przedziale cenowym, o różnych klasach i różnorakich przeznaczeniach. Nasi pracownicy dokładnie przedstawią Państwu propozycje naszych aut i pomogą dobrać samochód, który spełni Państwa oczekiwania. Bez względu na Wasze upodobania i zasobność portfela, z pewnością uda nam się zaproponować Państwu samochód, z którego będziecie zadowoleni przez bardzo długi okres czasu. Po krótkim wywiadzie zaproponujemy Państwu odpowiednie czterokołowce i pomożemy Wam dokonać maksymalnie optymalnego wyboru.

Samochody sprzedawane przez nasz skup aut Warszawa Mokotów są oczywiście dokładnie sprawdzone przez naszych specjalistów, w pełni sprawne oraz gotowe do jazdy. Rzecz jasna dajemy Państwu możliwość odbycia bezpłatnej jazdy próbnej wybranym przez Was samochodem, abyście samodzielnie ocenili jego możliwości. Spokojnie: jeżeli ostatecznie nie będziemy w stanie spełnić Państwa oczekiwań, w żaden sposób nie będziemy na Was wywierać presji co do kupna pojazdu. Istnieje oczywiście możliwość, abyście Państwo sami dokładnie obejrzeli proponowane przez nas auto i przeprowadzili oględziny jego stanu technicznego. Zależy nam, abyście czuli się u nas swobodnie i dokonali zakupu w dobrej atmosferze.
Dajemy przy tym pełną gwarancję, że nasz auto skup Warszawa Mokotów sprzedaje pojazdy ze sprawdzonego, w pełni legalnego źródła. Do zakupionego wozu zawsze dodajemy fakturę zakupu, jako dowód jego legalnego nabycia. Oczywiście przekażemy Państwu również wszelkie dokumenty niezbędne do rejestracji samochodu, takie jak dowód rejestracyjny, karta pojazdu, czy tablice rejestracyjne. Podczas transakcji nie pominiemy żadnego szczegółu.

Nasz skup aut i skup samochodów powypadkowych Warszawa Mokotów serdecznie zaprasza do kontaktu z obsługą firmy. Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania, z chęcią udzielimy Wam wszelkich, wyczerpujących informacji. Jesteśmy przedsiębiorstwem nastawionym na współpracę z Klientem i zrobimy wszystko, abyście Państwo zostali przez nas jak najlepiej obsłużeni. Gwarantujemy również niezwykle korzystne oferty w razie odkupu samochodów, możemy również zaoferować sprzedaż szerokiego asortymentu pojazdów w bardzo korzystnych cenach. Zapewniamy, że będziecie Państwo zadowoleni ze współpracy z naszym auto skupem Warszawa Mokotów i nie będziecie Państwo żałować poświęconego czasu.