SKUP AUT WARSZAWA URSUS
AUTO SKUP ZA GOTÓWKĘ

Jesteśmy solidną firmą, dlatego cechuje nas chęć stałej współpracy z naszymi klientami

 

OPTYMALNE ROZWIĄZANIA

Posiadamy szeroko zakrojoną ofertę

NATYCHMIASTOWA ODPOWIEDŹ

Szanujemy Twój czas

WYSOKIE STANDARDY BEZPIECZEŃSTWA

Nasze metody sprawdzają się od lat

Nasz skup aut Warszawa Ursus

Każdy, kto chce z zyskiem sprzedać swoje stare, nieużywane już auto i zaoszczędzić swój cenny czas i energię na szukaniu potencjalnych kupców na własną rękę powinien niezwłocznie wybrać skup samochodów używanych. Decydując się na tego typu współpracę automatycznie pozbywasz się obowiązku samodzielnego i kosztownego przygotowywania auta na sprzedaż (czyszczenie, renowacja, naprawy). Na miejscu profesjonalni pracownicy dokonają przeglądu i realnej wyceny Twojego samochodu, a jeśli przystaniesz na zaproponowane warunki, wypłata gotówki możliwa jest nawet od ręki.

Skup samochodów używanych Warszawa Ursus to ponad 15–letnia firma, która zyskała renomę na rynku i zaufanie szerokiego grona klientów. Oprócz skupowania aut zajmujemy się również złomowaniem aut Warszawa Ursus usługami oraz tematyką autoholowania. Posiadamy również oddział auto kasacji w Skarżysku Kamiennej więc jeśli jesteś z poza Warszawy dojedziemy również do ciebie.  Swoje uznanie zyskaliśmy dzięki fachowej obsłudze, indywidualnym podejściu sprawnej realizacji zleceń. Staramy się elastycznie podchodzić do wykonywanej pracy, więc jeśli klient nie jest mobilny, jesteśmy w stanie umówić spotkanie w dogodnym miejscu i terminie, nawet w weekendy lub wieczorową porą. Zajmujemy się odkupem samochodów z różnych roczników, sprawnych i uszkodzonych. Nasze drzwi są szeroko otwarte zarówno dla klientów indywidualnych jak też dużych podmiotów działalności gospodarczej, od których cyklicznie skupujemy całe floty aut.

Nie tylko skup aut ale i pomoc drogowa

Nasza firma świadczy również usługi z zakresu pomocy drogowej. Więc gdy na drodze spotkała cię nieprzyjemność w postaci unieruchomienia na drodze i potrzebujesz błyskawicznej pomocy, możesz skontaktować się z nami. Dysponujemy auto lawetami, które udzielą ci pomocy w postaci holowania lub doraźnej pomocy mechanika. Możesz więc bez oporów zgłosić się do nas i zgłosić usterkę auta. Nasza firma oferuje pomoc drogową w Warszawie:

 

Ekspresowa sprzedaż tylko u nas

Często właściciele samochodów, którzy usiłują na własną rękę szukać kupców, narzekają na długotrwałość tego procesu oraz koszta z ni związane (np. w postaci opłacenia ubezpieczenia). Taka sytuacja to idealny moment na decyzje o wyborze naszej firmy. Skup aut Warszawa Ursus zagwarantuje Ci atrakcyjne warunki sprzedaży oraz profesjonalną wycenę i oględziny pojazdu dokonane okiem wysoko wykwalifikowanych fachowców. Posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie w przeprowadzaniu formalności, co umożliwia nam sprawne zawarcie umowy i odbiór auta.

Gotowe środki – u nas nie musisz czekać na pieniądze.

Jeśli zdecydujesz się zostać naszym klientem, z pewnością docenisz ekspresowe tempo transakcji, szybki dostęp go gotówki oraz brak obowiązku samodzielnej preparacji, samochodu do sprzedaży. A jeżeli Twoje auto brało udział w kolizji lub wypadku i chcesz je sprzedać z zyskiem, również zgłoś się do nas. Gwarantujemy przekaz pieniędzy od ręki lub maksymalnie w przeciągu kilkunastu godzin.

Sprawny skup pojazdów Warszawa Ursus

Zdobywane przez nas ponad 15-letnie doświadczenie i rozbudowana, specjalistyczna wiedza umożliwia codzienną realizację wykupu różnego rodzaju pojazdów. Indywidualne podejście i doskonała orientacja na rynku motoryzacyjnym sprawiają, że nasi pracownicy dokonują sprawnych i rzetelnych oględzin, proponując jednocześnie satysfakcjonujące obie strony warunki sprzedaży pojazdu. Stale współpracujemy z osobami fizycznymi, skupując pojedyncze auta oraz klientami biznesowymi, od których regularnie odkupujemy całe floty pojazdów.

Auto skup w Warszawskim Ursusie

Wyróżniamy się skupem różnorodnych pojazdów odkupujemy pojazdy różnego rodzaju, pochodzące z różnych roczników. Interesują nas samochody sprawne i uszkodzone, nowe i używane, a także auta pokolizyjne i powypadkowe. Od wielu lat współpracujemy z klientami indywidualnymi i dużymi podmiotami przedsiębiorczymi, skupując auta pojedyncze i całe ich floty.

Nasza firma prowadzi również sprzedaż samochodów używanych. Mamy do dyspozycji szeroki wybór gabarytów, kolorów, typów nadwozia oraz roczników pojazdów, o różnej klasie jakościowej i w najbardziej korzystnych cenach. U nas z pewnością każdy znajdzie odpowiedni dla siebie pojazd, który spełni jego oczekiwania.

Płynna i bezpieczna transakcja oraz minimum formalności

Nasze bogate doświadczenie i renoma budowana przez ponad 15 lat pozwoliły zyskać zaufanie szerokiego grona klientów. Starając się nadążyć za ciągłymi zmianami na rynku, nieustannie się rozwijamy i zatrudniamy nowych pracowników, by zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. By jeszcze bardziej usprawnić proces dopełnienia formalności, dysponujemy wszelkimi nieodzownymi dokumentami i gotowymi formularzami. Wszystko to sprawia, że każdy opuszczający nas klient jest całkowicie usatysfakcjonowany sprzedażą auta i chętnie do nas wróci.

Auto skup Warszawa Ursus jest firmą o silnej pozycji na rynku samochodowym. Zadzwoń i przekonaj się o naszej niezawodności.