SKUP AUT WARSZAWA WAWER
AUTO SKUP ZA GOTÓWKĘ

Nasze wieloletnie doświadczenie, zapewnia najwyższą jakość usług.

OPTYMALNE ROZWIĄZANIA

Posiadamy szeroko zakrojoną ofertę

NATYCHMIASTOWA ODPOWIEDŹ

Szanujemy Twój czas

WYSOKIE STANDARDY BEZPIECZEŃSTWA

Nasze metody sprawdzają się od lat

Nasz skup aut Warszawa Wawer

Jeśli od dłuższego czasu usiłujesz bezskutecznie sprzedać swoje stare auto lub szukasz sprawdzonego komisu samochodowego to powinieneś rozważyć współpracę ze skupem samochodów używanych. Skup taki zdejmie z Ciebie uciążliwy obowiązek naprawy i czyszczenia samochodu, które mają na celu przygotować auto do sprzedaży, jednak nie dają gwarancji sukcesu. Fachowi rzeczoznawcy zajmą się wycena i przeglądem, realnie oceniając warunki Twojego pojazdu, a gotówkę możesz otrzymać nawet od ręki. Dodatkowym atutem jest fakt iż prócz skupu samochodów zajmujemy się również złomowaniem aut Warszawa Wawer usługami oraz tematem holowania aut . Posiadamy również oddział auto kasacji w Sandomierzu więc jeśli jesteś z poza Warszawy dojadę również do ciebie.

Nie tylko skup aut ale i pomoc drogowa

Nasza firma świadczy również usługi z zakresu pomocy drogowej. Więc gdy na drodze spotkała cię nieprzyjemność w postaci unieruchomienia na drodze i potrzebujesz błyskawicznej pomocy, możesz skontaktować się z nami. Dysponujemy auto lawetami, które udzielą ci pomocy w postaci holowania lub doraźnej pomocy mechanika. Możesz więc bez oporów zgłosić się do nas i zgłosić usterkę auta. Nasza firma oferuje pomoc drogową w Warszawie:

Skup samochodów używanych Warszawa Wawer to profesjonalna firma, która swoją markę buduje już od ponad 15stu lat. Dzięki temu zdołaliśmy zdobyć bezcenne doświadczenie i specjalistyczną wiedzę. Jesteśmy firmą elastyczna, zatrudniającą profesjonalnych pracowników, którzy są w stanie szybko i rzetelnie dokonać oględzin i wyceny różnego rodzaju pojazdów (zarówno stacjonarnie, jak również w dogodnym dla klienta miejscu i terminie-także w weekendy i wieczorna porą). Przez lata współpracujemy z osobami fizycznymi oraz dużymi podmiotami ekonomicznymi. Skupujemy samochody sprawne i uszkodzone; pojedyncze oraz całe floty pojazdów.

U nas sprzedasz auto błyskawicznie

Jeżeli jesteś jedną z tych osób, które narzekają na przewlekłość procesu samodzielnej sprzedaży samochodu i związane z tym koszty (np. w postaci paliwa czy ubezpieczenia) to bezwzględnie powinieneś wybrać auto skup Warszawa Wawer. Staramy się zawsze składać naszym klientom atrakcyjną ofertę sprzedaży oraz zapewnić bezzwłoczne oględziny i wycenę samochodu. Do dyspozycji klientów są nasi mobilni pracownicy, którzy w razie potrzeby są gotowi dotrzeć w wyznaczone miejsce postoju pojazdu, wycenić go i odebrać.

Dlaczego warto zdecydować się właśnie na naszą ofertę?

Podstawowym argumentem jest fakt, iż nasz skup całkowicie zdejmuje z naszych klientów obowiązek poszukiwania kupca na własną rękę, co niewątpliwie pozwala w znacznym stopniu zaoszczędzić cenny czas, a także uniknąć uciążliwych, niepotrzebnych, spotkań, dokuczliwych sytuacji i problemów po sprzedaży. Skup Aut Warszawa Wawer odkupuje każdy pojazd od ręki, bez żadnych oczekiwań wobec naszych klientów w przyszłości.

Nasza firma prowadzi również sprzedaż samochodów używanych. Mamy do dyspozycji szeroki wybór gabarytów, kolorów, typów nadwozia oraz roczników pojazdów, o różnej klasie jakościowej i w najbardziej korzystnych cenach. U nas z pewnością każdy znajdzie odpowiedni dla siebie pojazd, który spełni jego oczekiwania.

Gotowe pieniądze

Jeżeli oczekujesz szybkiego dostępu do gotówki i jednocześnie cenisz swój czas to nie pozostaje Ci nic innego jak tylko wybrać współpracę z naszym skupem. Dodatkową zaletą jest fakt zdjęcia z dotychczasowego właściciela zobowiązania przygotowania auta we własnym zakresie do sprzedaży. Mile widziane będą także samochody powypadkowe, początkowo spisane na straty, za które postaramy się zaproponować atrakcyjne stawki. W zależności od tego, na jaką formę przekazu gotówki się zdecydujesz, środki zostaną przekazane od ręki lub maksymalnie następnego dnia.

Doświadczenie i sprawność w skupowaniu pojazdów

Nasze ponad 15-letnie doświadczenie i bogata, wieloaspektowa wiedza umożliwia nam codzienną współpracę z klientami indywidualnymi oraz dużymi podmiotami przedsiębiorczymi. Skupujemy pojedyncze samochody od indywidualnych klientów ale jesteśmy również gotowi wycenić od ręki większą ilość pojazdów, gdyż od lat skupujemy od przedsiębiorców regularnie wymieniane auta służbowe. Nasi klienci cenią sobie fachowość, świetna orientacje na rynku oraz rzetelność naszych pracowników oraz profesjonalne i indywidualne podejście.

Zajmujemy się skupem samochodów różnego rodzaju

Auto skup Warszawa Wawer przyjmuje samochody różnorodne-sprawne i uszkodzone, nowsze i te ze starszych roczników. Bez problemu podejmiemy się prac naprawczych, jeśli dany pojazd tego wymaga. Skupujemy samochody pojedyncze od klientów indywidualnych oraz całe floty pojazdów wymienianych przez większe przedsiębiorstwa.

Ekspresowa i bezpieczna transakcja oraz minimum formalności

Nasze długoletnie doświadczenie i silna pozycja na rynku motoryzacyjnym pozwoliły na zdobycie zaufania szerokiego kręgu klientów. Mogą oni być spokojni o bezpieczeństwo i biegłość przeprowadzanych transakcji. Zapewniamy również dostęp do wszelkich wymaganych formularzy i dokumentów, a więc kwestie formalne gotowi jesteśmy załatwić od ręki. Wszystko po to by klient mógł sprzedać swoje auto z zyskiem i wyjść od nas usatysfakcjonowany.

Skup samochodów używanych Warszawa Wawer to firma przyjazna klientom. Zaufało nam grono klientów. Dołącz do nas i Ty.