+48 737 737 421 biuro@autocentrumgroup.pl

SKUP AUT WARSZAWA WAWER

Jesteśmy solidną firmą, dlatego cechuje nas chęć stałej współpracy z naszymi klientami

 

Skup aut i złomowanie: 737 737 421

IDELANE ROZWIĄZANIA

Pomogliśmy już wielu osobom

SZYBKA ODPOWIEDŹ

Otrzymujesz natychmiastową odpowiedź

BEZPIECZEŃSTWO

Jesteśmy firmą z 15 letnim  doświadczeniem

Nasz skup aut Warszawa Wawer

Jeśli od dłuższego czasu usiłujesz bezskutecznie sprzedać swoje stare auto lub szukasz sprawdzonego komisu samochodowego to powinieneś rozważyć współpracę ze skupem samochodów używanych. Skup taki zdejmie z Ciebie uciążliwy obowiązek naprawy i czyszczenia samochodu, które mają na celu przygotować auto do sprzedaży, jednak nie dają gwarancji sukcesu. Fachowi rzeczoznawcy zajmą się wycena i przeglądem, realnie oceniając warunki Twojego pojazdu, a gotówkę możesz otrzymać nawet od ręki. Dodatkowym atutem jest fakt iż prócz skupu samochodów zajmujemy się również złomowaniem aut Warszawa Wawer usługami oraz tematem holowania aut . Posiadamy również oddział auto kasacji w Sandomierzu więc jeśli jesteś z poza Warszawy dojadę również do ciebie.

Nie tylko skup aut ale i pomoc drogowa

Nasza firma świadczy również usługi z zakresu pomocy drogowej. Więc gdy na drodze spotkała cię nieprzyjemność w postaci unieruchomienia na drodze i potrzebujesz błyskawicznej pomocy, możesz skontaktować się z nami. Dysponujemy auto lawetami, które udzielą ci pomocy w postaci holowania lub doraźnej pomocy mechanika. Możesz więc bez oporów zgłosić się do nas i zgłosić usterkę auta. Nasza firma oferuję pomoc drogową w Warszawie:

skup samochodów Ursynów Warszawa

Skup samochodów używanych Warszawa Wawer to profesjonalna firma, która swoją markę buduje już od ponad 15stu lat. Dzięki temu zdołaliśmy zdobyć bezcenne doświadczenie i specjalistyczną wiedzę. Jesteśmy firmą elastyczna, zatrudniającą profesjonalnych pracowników, którzy są w stanie szybko i rzetelnie dokonać oględzin i wyceny różnego rodzaju pojazdów (zarówno stacjonarnie, jak również w dogodnym dla klienta miejscu i terminie-także w weekendy i wieczorna porą). Przez lata współpracujemy z osobami fizycznymi oraz dużymi podmiotami ekonomicznymi. Skupujemy samochody sprawne i uszkodzone; pojedyncze oraz całe floty pojazdów.

sprawdz

U nas sprzedasz auto błyskawicznie

Jeżeli jesteś jedną z tych osób, które narzekają na przewlekłość procesu samodzielnej sprzedaży samochodu i związane z tym koszty (np. w postaci paliwa czy ubezpieczenia) to bezwzględnie powinieneś wybrać auto skup Warszawa Wawer. Staramy się zawsze składać naszym klientom atrakcyjną ofertę sprzedaży oraz zapewnić bezzwłoczne oględziny i wycenę samochodu. Do dyspozycji klientów są nasi mobilni pracownicy, którzy w razie potrzeby są gotowi dotrzeć w wyznaczone miejsce postoju pojazdu, wycenić go i odebrać.

auto skup w Warszawie dzielnica Wawer

 

Gotowe pieniądze

Jeżeli oczekujesz szybkiego dostępu do gotówki i jednocześnie cenisz swój czas to nie pozostaje Ci nic innego jak tylko wybrać współpracę z naszym skupem. Dodatkową zaletą jest fakt zdjęcia z dotychczasowego właściciela zobowiązania przygotowania auta we własnym zakresie do sprzedaży. Mile widziane będą także samochody powypadkowe, początkowo spisane na straty, za które postaramy się zaproponować atrakcyjne stawki. W zależności od tego, na jaką formę przekazu gotówki się zdecydujesz, środki zostaną przekazane od ręki lub maksymalnie następnego dnia.

Doświadczenie i sprawność w skupowaniu pojazdów

Nasze ponad 15-letnie doświadczenie i bogata, wieloaspektowa wiedza umożliwia nam codzienną współpracę z klientami indywidualnymi oraz dużymi podmiotami przedsiębiorczymi. Skupujemy pojedyncze samochody od indywidualnych klientów ale jesteśmy również gotowi wycenić od ręki większą ilość pojazdów, gdyż od lat skupujemy od przedsiębiorców regularnie wymieniane auta służbowe. Nasi klienci cenią sobie fachowość, świetna orientacje na rynku oraz rzetelność naszych pracowników oraz profesjonalne i indywidualne podejście.

skup aut Wola Warszawa

Zajmujemy się skupem samochodów różnego rodzaju

Auto skup Warszawa Wawer przyjmuje samochody różnorodne-sprawne i uszkodzone, nowsze i te ze starszych roczników. Bez problemu podejmiemy się prac naprawczych, jeśli dany pojazd tego wymaga. Skupujemy samochody pojedyncze od klientów indywidualnych oraz całe floty pojazdów wymienianych przez większe przedsiębiorstwa.

Ekspresowa i bezpieczna transakcja oraz minimum formalności

Nasze długoletnie doświadczenie i silna pozycja na rynku motoryzacyjnym pozwoliły na zdobycie zaufania szerokiego kręgu klientów. Mogą oni być spokojni o bezpieczeństwo i biegłość przeprowadzanych transakcji. Zapewniamy również dostęp do wszelkich wymaganych formularzy i dokumentów, a więc kwestie formalne gotowi jesteśmy załatwić od ręki. Wszystko po to by klient mógł sprzedać swoje auto z zyskiem i wyjść od nas usatysfakcjonowany.

Skup samochodów używanych Warszawa Wawer to firma przyjazna klientom. Zaufało nam grono klientów. Dołącz do nas i Ty.

***