AUTO KASACJA, ZŁOMOWANIE AUT WARSZAWA

Zajmujemy się również złomowaniem aut

Nasza firma prowadzi również usługi złomowania aut

Prócz skupu aut używanych prowadzimy również usługi auto kasacji. W tej kwestii zapewniamy kompleksową obsługę zarówno firm, jak i osób prywatnych. Zezłomujemy każdy rodzaj oraz typ auta bez względu na markę, stan techniczny przebieg czy rok samochodu.

Jeśli chcesz zezłomować lub sprzedać swoje auto z zyskiem koniecznie skontaktuj się z nami. Nasza firma zapewnia zawsze profesjonalną obsługę w miłej atmosferze. Jako jedni z nielicznych zapewniamy darmowy transport. Odbierzemy je w terminie zaproponowanym przez ciebie, a gotówkę za skasowany samochód otrzymasz wprost do rąk wraz z niezbędnymi dokumentami. Nasza firma to gwarancja profesjonalnej obsługi z zakresu złomowania aut, profesjonalny transport wszystko zgodnie z przepisami prawa.

Brak dokumentów lub rejestracji

Jeśli zgubiłeś któryś z dokumentów i nie wiesz, co zrobić kliknij przycisk poniżej. Zostaniesz przeniesiony do strony  gdzie poruszane są wszystkie kwestie formalne. Zostały umieszczone również stosowne oświadczenia.

Obsługujemy klientów z Warszawy oraz całego województwa mazowieckiego

Nasz obszar działań jest bardzo szeroki. Nasza firma złomuje auta nie tylko w Warszawie, ale również na obrzeżach oraz w Radomiu. Każda transakcja przeprowadzona jest zgodnie z prawem. Dzięki temu zawsze jesteś pewny, iż bez problemu dokonasz wyrejestrowania zezłomowanego samochodu. Gotówkę dostaniesz prosto do rąk. Kliknij w przycisk, by przejść do odpowiedniej strony naszego oddziału i dowiedzieć się więcej.

Złomowanie samochodów Warszawa

Nasza firma od bardzo dawna cieszy się zaufaniem kierowców z Warszawy i całego województwa mazowieckiego. Złomowanie samochodów Warszawa to zespół specjalistów, który przez lata zapracował sobie na uznaną markę i świetne opinie. Jesteśmy otwarci na wszystkich, którzy nie wiedzą, co zrobić ze swoim wysłużonym samochodem i chcą się go jak najszybciej pozbyć.

Auto złom Warszawa to firma charakteryzująca się przede wszystkim:

szybkością załatwianych spraw dla swoich Klientów

w pełni legalnym procesem złomowania pojazdów,

elastycznością,

możliwością odebrania samochodu spod domu Klienta,

wypłatą gotówki od ręki,

załatwianiem wszelkich formalności.

Złomowanie aut Warszawa to firma z bardzo dobrą historią i opiniami Klientów w Warszawie i województwie mazowieckim. Dzięki doświadczeniu i wysokiej jakości usługom miesięcznie w naszej stacji demontażu pojazdów ulega kasacji nawet kilkaset samochodów. Firma rozwija się, dzięki poszerzaniu gałęzi swojej działalności także w innych sektorach motoryzacyjnych.

Auto kasacja Warszawa w wielu przypadkach jest jedyną możliwością bezproblemowego pozbycia się uszkodzonego pojazdu. Uważaj na oszustów! Zadbaj o odpowiednie dokumenty, które pozwolą Ci wyrejestrować pojazd w urzędzie. To gwarancja braku problemów w przyszłości.

Złomowanie aut Warszawa

Przyjmujemy do kasacji wszystkie typy pojazdów

Odbiór samochodów od klienta – bez dodatkowych opłat

Działamy na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego

Oferujemy korzystne warunki i wysoką cenę

Każdy samochód przekazany do nas zostaje skasowany na podstawie odpowiedniego zezwolenia na demontaż i złomowanie pojazdów.
Otrzymają państwo także zaświadczenie o demontażu pojazdu, na podstawie którego można go wyrejestrować.

Wszystkie samochody są kasowane na terenie stacji demontażu .

W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji pod mailem i telefonem.