auto kasacja, złomowanie aut WARSZAWA

Zajmujemy się również złomowaniem aut
Złomowanie aut: 737 737 421

Nasza firma prowadzi również usługi złomowania aut

 

Prócz skupu aut używanych prowadzimy również usługi auto kasacji. W tej kwestii zapewniamy kompleksową obsługę zarówno firm, jak i osób prywatnych. Zezłomujemy każdy rodzaj oraz typ auta bez względu na markę, stan techniczny przebieg czy rok samochodu.

Jeśli chcesz zezłomować lub sprzedać swoje auto z zyskiem koniecznie skontaktuj się z nami. Nasza firma zapewnia zawsze profesjonalną obsługę w miłej atmosferze. Jako jedni z nielicznych zapewniamy darmowy transport. Odbierzemy je w terminie zaproponowanym przez ciebie, a gotówkę za skasowany samochód otrzymasz wprost do rąk wraz z niezbędnymi dokumentami. Nasza firma to gwarancja profesjonalnej obsługi z zakresu złomowania aut, profesjonalny transport wszystko zgodnie z przepisami prawa.

Brak dokumentów lub rejestracji

Jeśli zgubiłeś któryś z dokumentów i nie wiesz co zrobić kliknij w przycisk poniżej. Zostaniesz przeniesiony do strony  gdzie poruszane są wszystkie kwestie formalne. Zostały umieszczone również stosowne oświadczenia.

 

Obsługujemy klientów z Warszawy oraz całego województwa Mazowieckiego

 

Nasz obszar działań jest bardzo szeroki. Nasza firma złomuje auta nie tylko w Warszawie, ale również na obrzeżach oraz w Radomiu. Każda transakcja przeprowadzona jest zgodnie z prawem. Dzięki temu zawsze jesteś pewny, iż bez problemu dokonasz wyrejestrowania zezłomowanego samochodu. Gotówkę dostaniesz prosto do rąk. Kliknij w przycisk, by przejść do odpowiedniej strony naszego oddziału i dowiedzieć się więcej.

Wyceń auto