SKUP AUT WARSZAWA WILANÓW
AUTO SKUP ZA GOTÓWKĘ

Jesteśmy solidną firmą, dlatego wyróżniamy się od innych. Z resztą sam zobaczysz.

 

OPTYMALNE ROZWIĄZANIA

Posiadamy szeroko zakrojoną ofertę

NATYCHMIASTOWA ODPOWIEDŹ

Szanujemy Twój czas

WYSOKIE STANDARDY BEZPIECZEŃSTWA

Nasze metody sprawdzają się od lat

Nasz skup aut Warszawa Wilanów

Skup samochodów używanych Warszawa Wilanów zajmuje się skupem samochodów,  złomowaniem aut Warszawa Wilanów usługami pomocy drogowej Warszawa Wilanów oraz teamtyką holowania samochodów z Sochaczewa. Posiadamy również oddział auto kasacji w Sochaczewie więc jeśli jesteś z poza Warszawy dojadę również do ciebie. Interesują nas auta bez względu ich markę, czy też stan techniczny, wyprodukowany w dowolnym czasie. Każdy klient, który zdecyduje się na współpracę z firmą ma pewność, że pozbędzie się niepotrzebnego pojazdu w bardzo szybkim czasie i otrzyma gotówkę za dokonaną transakcję kupna – sprzedaży.

Nie tylko skup aut ale i pomoc drogowa

Nasza firma świadczy również usługi z zakresu pomocy drogowej. Więc gdy na drodze spotkała cię nieprzyjemność w postaci unieruchomienia na drodze i potrzebujesz błyskawicznej pomocy, możesz skontaktować się z nami. Dysponujemy auto lawetami, które udzielą ci pomocy w postaci holowania lub doraźnej pomocy mechanika. Możesz więc bez oporów zgłosić się do nas i zgłosić usterkę auta. Nasza firma oferuję pomoc drogową w Warszawie:

Auto skup oferuje:

  • skup samochodów po kolizyjnych,
  • skup samochodów uszkodzonych,
  • skup samochodów wymagających niewielkich napraw lub większych prac remontowych;
  • skup samochodów z Anglii (z kierownicą po prawej stronie);
  • skup flot od firm.

Współpracujący z firmą do tej pory klienci doceniają przede wszystkim terminowość i bardzo szybki czas udzielenia pomocy w pozbyciu się kłopotu, jakim jest nieużywany bądź zepsuty pojazd. Posiadacz samochodu pozbywa się problemu, a firma zyskuje pojazd, który po dokonaniu wymaganych napraw, może zostać sprzedaży innym, zainteresowanym nim klientom.

 

Tym, co wyróżnia skup aut z dzielnicy warszawskiego Wilanowa to przede wszystkim:

1. gwarancja pełnej satysfakcji klienta z dokonanej transakcji;

2. ekspresowe pozbycie się przez klienta problemu, jakim jest niepotrzebny samochód;

3. atrakcyjne ceny, które burzą mit nieuczciwego rynku handlu samochodami używanymi;

4. szybki czas realizacji transakcji kupna – sprzedaży, zamykający się w jednym spotkaniu z klientem;

5. dostosowanie terminu transakcji do potrzeb i oczekiwań klienta;

6. bezpłatny dojazd do klienta lub miejsca przez niego wyznaczonego, gdzie znajduje się zbywany pojazd, w celu dokonania oględzin i dokonania transakcji;

7. transakcja gotówkowa, zapewniająca klientowi maksymalne poczucie bezpieczeństwa;

8. załatwienie wszelkich formalności, związanych z transakcją kupna – sprzedaży pojazdu;
dostępność przez całą dobę, siedem dni w tygodniu przez cały rok;
wieloletnie doświadczenie w branży handlu pojazdami.

Firma podejmując współpracę z klientami, dokłada wszelkich starań, aby czuli się oni w pełni usatysfakcjonowani i skorzystali z jej usług ponowne w przyszłości. Te osoby, które dotychczas skorzystały z usług skupu samochodów używanych Warszawa Wilanów, przy okazji potrzeby sprzedaży kolejnego pojazdu, również zdecydowały się skontaktować z firmą, mając poczucie, że współpracują z profesjonalistą. Grono stałych klientów budowane jest na podstawie rekomendacji i poleceń, co daje gwarancję jakości świadczonych usług i rzeteleności w obsłudze.

Auto skup sprowadza całą transakcję kupna – sprzedaży do zaledwie jednego spotkania z klientem, szanując jego czas. Zostaje on ponadto odciążony z wszelkich formalności takich, jak sporządzenie umowy, czy wycena auta. Przedstawiciel firmy spotyka się ze zbywcą pojazdu w wyznaczonym miejscu o określonej porze i po dokonaniu wyceny na miejscu zawierana jest umowa, na podstawie której klient otrzymuje gotówkę. Nie ma potrzeby aby klient musiał dojeżdżać do siedziby firmy na warszawskim Wilanowie, ponieważ skup aut, posiada lawety, umożliwiające transport samochodów, które są uszkodzone, bądź minął czas na dokonanie obowiązkowego, corocznego przeglądu technicznego.