SKUP AUT WARSZAWA OCHOTA
AUTO SKUP ZA GOTÓWKĘ

Jesteśmy od początku solidną firmą, dlatego doceniło to już setki osób.

 

OPTYMALNE ROZWIĄZANIA

Posiadamy szeroko zakrojoną ofertę

NATYCHMIASTOWA ODPOWIEDŹ

Szanujemy Twój czas

WYSOKIE STANDARDY BEZPIECZEŃSTWA

Nasze metody sprawdzają się od lat

Nasz skup aut Warszawa Ochota

Skup Aut Warszawa Ochota to firma zajmująca się skupem samochodów używanych, złomowaniem aut Warszawa Ochota usługami pomocy drogowej Warszawa Ochota oraz auto lawetę w Sochaczewie. Posiadamy również oddział auto kasacji w Ostrowcu Świętokrzyskim więc jeśli jesteś z poza Warszawy dojedziemy również do ciebie. Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, jak też do większych przedsiębiorstw. W naszej pracy jesteśmy nastawieni na elastyczne, indywidualne, w pełni profesjonalne podejście do każdego klienta.

Nie tylko skup aut ale i pomoc drogowa

Nasza firma świadczy również usługi z zakresu pomocy drogowej. Więc gdy na drodze spotkała cię nieprzyjemność w postaci unieruchomienia na drodze i potrzebujesz błyskawicznej pomocy, możesz skontaktować się z nami. Dysponujemy auto lawetami, które udzielą ci pomocy w postaci holowania lub doraźnej pomocy mechanika. Możesz więc bez oporów zgłosić się do nas i zgłosić usterkę auta. Nasza firma oferuje pomoc drogową w Warszawie:

W zakresie naszych zainteresowań są pojazdy wyprodukowane w latach 2002-2018. Odkupujemy wszystkie rodzaje samochodów: osobowe, ciężarowe, dostawcze. Prowadzimy również skup aut powypadkowych Warszawa Ochota. Mylicie się myśląc, że auto, które brało udział w kolizji nadaje się wyłącznie na złom. Nawet najbardziej zdewastowanego samochodu nie powinniście spisywać na straty. Nie dyskwalifikujemy żadnego pojazdu. Nasza firma jest w stanie zaoferować korzystne warunki odkupu. Za auta pokolizyjne możemy zaoferować atrakcyjniejsze ceny niż te w punktach demontażowych. Dodatkowo towarzyszy temu mniej formalności, a proponowane przez nas warunki będą o wiele bardziej korzystne. Skup Aut Warszawa Ochota przyjmuje pojazdy w każdym stanie technicznym. Jesteśmy zainteresowani zarówno autami w pełni sprawnymi, bezwypadkowymi, jak również samochodami posiadającymi wady i usterki techniczne, wymagającymi poprawek blacharsko-lakierniczych oraz takich z poważnymi awariami.

Chętnie przyjmujemy również pojazdy, których eksploatacją nikt nie jest zainteresowany. Wystarczy wygospodarować trochę czasu i odwiedzić nasz skup, a na miejscu nasi pracownicy udzielą wszelkich potrzebnych informacji.

Dodatkowo współpracujemy z różnymi przedsiębiorstwami skupując od nich całe floty pojazdów. Zapraszamy do nas przedsiębiorców którzy prowadzą lub prowadzili działalność gospodarczą, a z jakichś powodów muszą odsprzedać firmowe pojazdy. Nawet jeżeli pojazdy są uszkodzone a ich stan techniczny posiada wiele do życzenia. Jesteśmy w stanie zaproponować za takie samochody uczciwą, satysfakcjonującą obie strony cenę.

Skup Aut Warszawa Ochota oferuje pomoc w dostarczeniu na miejsce waszego pojazdu. Nasi pracownicy ustalą z Wami dogodny termin odbioru i pomogą logistycznie zaplanować przejęcie pojazdu. Dotyczy to zarówno klientów indywidualnych jak i całych flot przedsiębiorstw.

Auto skup w Warszawie dzielnica Ochota

Dlaczego warto zdecydować się właśnie na naszą ofertę?

Koronnym argumentem jest fakt, iż nasz skup całkowicie zdejmuje z naszych klientów obowiązek poszukiwania kupca na własną rękę, co niewątpliwie pozwala zaoszczędzić cenny czas, a także uniknąć uciążliwych, niepotrzebnych, spotkań, dokuczliwych sytuacji i problemów po sprzedażowych. Skup Aut Warszawa Ochota odkupuje każdy pojazd od ręki, nie roszcząc w przyszłości żadnych oczekiwań wobec naszych klientów.

Nasza firma prowadzi również sprzedaż samochodów używanych. Dysponujemy szerokim wyborem gabarytów, kolorów, rodzajów nadwozia oraz roczników pojazdów, o różnej klasie jakościowej i w najbardziej korzystnych cenach. U nas na pewno każdy znajdzie odpowiedni dla siebie pojazd, który w pełni odpowiadałby jego oczekiwaniom.

Prowadzimy sprzedaż aut osobowych i ciężarowych. Jeżeli nie macie Państwo do końca sprecyzowanych oczekiwań, nasi fachowcy z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą dokonać wyboru odpowiedniego pojazdu, wyjaśniając wszystkie interesujące Was aspekty. Pomoc w podjęciu decyzji umożliwi Państwu odbycie jazdy próbnej, podczas której sami będą Państwo w stanie ocenić, czy wybrany pojazd spełnia Wasze oczekiwania. Jazda próbna odbywa się bez żadnych zobowiązań-jeżeli nie zdecydują się Państwo na żadną z proponowanych ofert, nie spotkają Państwa żadne nieprzyjemności z naszej strony.

Nasza firma daje stuprocentową pewność, że sprzedawane przez nas auta pochodzą wyłącznie z legalnego źródła. Przy zakupie każdego pojazdu wystawiana jest faktura oraz dokumenty niezbędne do rejestracji (karta pojazdu, dowód rejestracyjny, tablice rejestracyjne). Nasze samochody cieszą się dobrym stanem technicznym oraz rzeczywistym, nieprzekłamanym przebiegiem. Oczywiście istnieje możliwość dokonania samodzielnej oceny i oględzin stanu technicznego pojazdu.

Auto Skup Warszawa Ochota serdecznie zaprasza do kontaktu z naszą firmą. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości nasi pracownicy chętnie udzielą wszelkich informacji i odpowiedzą na nurtujące Państwa pytania. Ponad wszystko cenimy sobie jakość, profesjonalizm i życzliwość wobec Klientów, dlatego zapewniamy, iż postaramy się dołożyć wszelkich starań aby każda dokonana u nas transakcja przebiegała szybko, sprawnie i zakończyła się obopólną satysfakcją.