SKUP AUT Warszawa Bemowo
AUTO SKUP ZA GOTÓWKĘ

Nasze wieloletnie doświadczenie, zapewnia najwyższą jakość usług.

OPTYMALNE ROZWIĄZANIA

Posiadamy szeroko zakrojoną ofertę

NATYCHMIASTOWA ODPOWIEDŹ

Szanujemy Twój czas

WYSOKIE STANDARDY BEZPIECZEŃSTWA

Nasze metody sprawdzają się od lat

Nasz skup aut Warszawa Bemowo

Zajmuje się odkupem używanych samochodów. Prowadzimy również złomowanie aut w Warszawskim Bemowie usługi pomocy drogowej w Warszawskim Bemowie oraz autoholowania. Posiadamy również oddział auto kasacji w Warce więc jeśli jesteś z poza Warszawy dojedziemy również do ciebie. Nasza oferta kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i małych i dużych przedsiębiorstw. Nasz auto skup cechuje się elastycznym podejściem do klienta, profesjonalną obsługą i uczciwymi, najkorzystniejszymi na rynku cenami za oferowane nam pojazdy.

Dlaczego warto nam zaufać? Bo oferujemy najwyższą stawkę za Państwa pojazdy i najlepsze możliwe  warunki odkupu. Auto skup w Warszawskim Bemowie gwarantuje, że zakupimy Państwa pojazdy szybko, bez zbędnych formalności oraz od ręki wypłacimy za nie gotówkę. Nasi pracownicy na miejscu dokonają uczciwej wyceny Państwa wozu i dopilnują, by transakcja przebiegła szybko i w miłej atmosferze. Jeśli natomiast nie będziecie Państwo przekonani co do tego, czy aby na pewno przedstawiona przez nas oferta spełnia Wasze oczekiwania – niczym się nie przejmujcie. Możecie do nas przyjechać bez jakichkolwiek zobowiązań.


Nie tylko skup aut ale i pomoc drogowa

Nasza firma świadczy również usługi z zakresu pomocy drogowej. Więc gdy na drodze spotkała cię nieprzyjemność w postaci unieruchomienia na drodze i potrzebujesz błyskawicznej pomocy, możesz skontaktować się z nami. Dysponujemy auto lawetami, które udzielą ci pomocy w postaci holowania lub doraźnej pomocy mechanika. Możesz więc bez oporów zgłosić się do nas i zgłosić usterkę auta. Nasza firma oferuję pomoc drogową w Warszawie:

 

Jesteśmy zainteresowani skupem każdego pojazdu wyprodukowanego w dowolnym roku. Nie ważne, czy są to samochody osobowe, ciężarowe, dostawcze, czy inne: nasza firma zajmuje się odkupem każdego rodzaju samochodu. Co więcej, prowadzimy skup samochodów powypadkowych Warszawa Bemowo. Jeśli sądzicie, że samochody pokolizyjne nadają się już tylko na złom, jesteście w wielkim błędzie: nasze przedsiębiorstwo zaoferuje o wiele korzystniejsze warunki finansowe ich odkupu. Jesteśmy w stanie zapłacić za takie auto znacznie więcej niż punkt demontażowy i zrobić to z mniejszą ilością formalności. Oddanie takiego wozu na przysłowiowy „złom” byłoby błędem: proponowana przez nas gotówka będzie o wiele korzystniejszym rozwiązaniem. Nawet poważnie uszkodzonego wozu nie spisujcie jeszcze na straty. Nasz skup samochodów powypadkowych w Warszawskim Bemowie nie dyskredytuje żadnego auta!

Przyjmujemy również wozy w każdym stanie technicznym. Nasze zainteresowanie budzą zarówno auta bezwypadkowe, dobrze zachowane i w pełni sprawne, jak i pojazdy z usterkami technicznymi, wyeksploatowane oraz wymagające poprawek blacharsko – lakierniczych. Nie będzie dla nas przeszkodą także odkupienie pojazdu z większymi, poważniejszymi awariami. Nie przejmujcie się, jeżeli wydaje Wam się, że nikt nie będzie zainteresowany dalszą eksploatacją takich wozów: nasz skup aut Warszawa Bemowo chętnie przyjmie nawet i takie samochody. Wystarczy jedynie do nas przyjechać i zaczerpnąć informacji od naszych pracowników: zdecydowanie nie będziecie Państwo żałowali poświęconego czasu.

Ponadto, prowadzimy również skup całych flot pojazdów od przedsiębiorstw. Prowadzicie lub prowadziliście Państwo działalność gospodarczą, a z jakiegoś powodu koniecznie musicie odsprzedaż firmowe auta? Zapraszamy w takim razie do nas. Z radością odkupimy całą flotę samochodów i za jednym zamachem zdejmiemy z Państwa problem ich sprzedaży. Zaproponujemy za nie bardzo rozsądną cenę, która z pewnością będzie dla Państwa pozytywnym zaskoczeniem. Nie przejmujcie się również ich stanem technicznym: w tym przypadku także jesteśmy gotowi na odkupienie nawet uszkodzonych i powypadkowych czterokołowców.

Oczywiście istnieje możliwości, abyśmy to my pomogli w organizacji dostarczenia pojazdów do naszego skupu. Po wcześniejszym kontakcie, nasi pracownicy umówią z Wami termin ich odbioru i zorganizują ich przejęcie. Podobnie tyczy się to firmowych flot samochodowych: w razie konieczności pomożemy logistycznie rozplanować ich przekazanie, co z pewnością będzie dla Państwa wielkim ułatwieniem.

Dlaczego warto zdecydować się właśnie na naszą ofertę?

Bo nasz auto skup w Warszawskim Bemowie całkowicie zdejmuje z Was problem szukania kupca na własną rękę. Często zajmuje to wiele tygodni, wymaga rozlicznych spotkań i przysparza ogromu problemów. Ponadto, niekiedy wiąże się to z nieprzyjemnymi sytuacjami już po sprzedaży samochodu. Pozostawiając pojazd u nas, tego typu problemy absolutnie Państwa nie dotyczą: każde auto odkupimy od ręki i nie będziemy mieli wobec Państwa żadnych roszczeń w przyszłości.

Oprócz prowadzenia skupu aut i skupu samochodów powypadkowych Warszawa Bemowo, prowadzimy również sprzedaż samochodów używanych. Oferujemy niezwykle duży wybór pojazdów, z różnych roczników i w różnych klasach jakościowych. Dysponujemy także autami o bardzo różnych gabarytach, rodzajach nadwozia i kolorach. Z tego tytułu jesteśmy przekonani, że każdy z Państwa znajdzie u nas taki pojazd, który całkowicie spełni jego oczekiwania. Cały nasz asortyment oferujemy w bardzo dobrych i korzystnych cenach.

Nasza firma daje stuprocentową gwarancję, że sprzedawane przez nas auta pochodzą wyłącznie z legalnego źródła. Przy zakupie każdego pojazdu wystawiana jest faktura oraz dokumenty niezbędne do rejestracji (karta pojazdu, dowód rejestracyjny, tablice rejestracyjne). Nasze samochody charakteryzują się dobrym stanem technicznym oraz rzeczywistym, nieprzekłamanym przebiegiem. Oczywiście istnieje możliwość dokonania samodzielnej oceny i oględzin stanu technicznego pojazdu.

Auto Skup w Warszawskim Bemowie serdecznie zaprasza do kontaktu z naszą firmą. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości nasi pracownicy chętnie udzielą wszelkich informacji i odpowiedzą na nurtujące Państwa pytania. Ponad wszystko cenimy sobie jakość, profesjonalizm i życzliwość wobec Klientów, dlatego zapewniamy dokładanie wszelkich starań, aby każda dokonana u nas transakcja przebiegała szybko, sprawnie i zakończyła się wzajemną satysfakcją.