SKUP AUT WARSZAWA Praga-Północ
AUTO SKUP ZA GOTÓWKĘ

Jesteśmy solidną firmą, dlatego cechuje nas chęć stałej współpracy z naszymi klientami.

 

OPTYMALNE ROZWIĄZANIA

Posiadamy szeroko zakrojoną ofertę

NATYCHMIASTOWA ODPOWIEDŹ

Szanujemy Twój czas

WYSOKIE STANDARDY BEZPIECZEŃSTWA

Nasze metody sprawdzają się od lat

Nasz skup aut Warszawa Praga Północ

Jeżeli szukasz sprawdzonego komisu samochodowego lub chcesz sprzedać swoje auto i zaoszczędzić przy tym czas na samodzielnym poszukiwaniu kupca-wybierz skup samochodów używanych. Dzięki temu nie będziesz musiał na własna rękę czyścić i naprawiać swojego starego pojazdu. Wyceny na miejscu dokonają rzetelni fachowcy. Przy obustronnej akceptacji warunków umowy, jest ona podpisywana od ręki. Pieniądze z transakcji klienci otrzymują od ręki lub w przeciągu maksymalnie kilku godzin.

Nasz skup aut w Warszawie dzielnicy Praga Północ cieszy się wieloletnim stażem i bogatym doświadczeniem. Zajmujemy się również złomowaniem aut Warszawa Praga Północ usługami pomocy drogowej Warszawa Praga Północ oraz teatem autoholowania. Posiadamy również oddział auto kasacji w Kozienicach więc jeśli jesteś z poza Warszawy dojedziemy również do ciebie. Codziennie współpracujemy z szerokim gronem zaufanych klientów. Wiemy jak ważny jest czas, dlatego wszystkie transakcje dokonywane są sprawie i bez zbędnych formalności. Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy sprawnie i uczciwe dokonują oględzin i wyceny pojazdów. Jesteśmy elastyczni, gotowi spotkać się z klientem w wygodnym dla niego miejscu oraz terminie (również wieczorem i w weekend). Chętnie współpracujemy z indywidualnymi klientami oraz dużymi przedsiębiorstwami. Skupujemy auta w pełni sprawne oraz uszkodzone, samochody pojedyncze, a także całe floty pojazdów.

Nie tylko skup aut ale i pomoc drogowa

Nasza firma świadczy również usługi z zakresu pomocy drogowej. Więc gdy na drodze spotkała cię nieprzyjemność w postaci unieruchomienia na drodze i potrzebujesz błyskawicznej pomocy, możesz skontaktować się z nami. Dysponujemy auto lawetami, które udzielą ci pomocy w postaci holowania lub doraźnej pomocy mechanika. Możesz więc bez oporów zgłosić się do nas i zgłosić usterkę auta. Nasza firma oferuje pomoc drogową w Warszawie:

Szybka sprzedaż

Często sprzedaż samochodu na własna rękę to proces długotrwały. Pojazd taki wymaga nakładów finansowych, np. w postaci opłaty ubezpieczenia bądź paliwa potrzebnego przy jeździe z nowym nabywcą.
W takiej sytuacji auto skup Warszawa Praga Północ jest świetną alternatywą. Nasze bogate doświadczenie pozwala na sprawną i rzetelną wycenę samochodu. Nasi mobilni pracownicy są w stanie dotrzeć do klienta i na miejscu przeprowadzić niezbędne formalności oraz odbiór pojazdu.

Gotówka, na którą nie musisz czekać

Klienci, którzy z nami współpracują bardzo cenią zaoszczędzony podczas szybkiej sprzedaży czas oraz ekspresowym dostępie do gotówki (od ręki lub kilka, kilkanaście godzin). Zdejmujemy również z naszych klientów obowiązek przygotowania samochodu do sprzedaży (wszelkie naprawy, czyszczenie). Zapraszamy również wszystkich tych, którzy liczą na szybki zastrzyk gotówki ze sprzedaży aut szkodnych czy pokolizyjnych.

Dlaczego warto zdecydować się właśnie na naszą ofertę?

Podstawowym argumentem jest fakt, iż nasz skup całkowicie zdejmuje z naszych klientów obowiązek poszukiwania kupca na własną rękę, co niewątpliwie pozwala w znacznym stopniu zaoszczędzić cenny czas, a także uniknąć uciążliwych, niepotrzebnych, spotkań, dokuczliwych sytuacji i problemów po sprzedaży. Skup Aut Warszawa Praga-Północ odkupuje każdy pojazd od ręki, bez żadnych oczekiwań wobec naszych klientów w przyszłości.

Nasza firma prowadzi również sprzedaż samochodów używanych. Mamy do dyspozycji szeroki wybór gabarytów, kolorów, typów nadwozia oraz roczników pojazdów, o różnej klasie jakościowej i w najbardziej korzystnych cenach. U nas z pewnością każdy znajdzie odpowiedni dla siebie pojazd, który spełni jego oczekiwania.

Skupujemy różne pojazdy

Nasz skup aut Praga Północ w Warszawie zajmuje się skupowaniem różnego rodzaju pojazdów. Interesują nas auta nowe i używane, sprawne i pokolizyjne. Podejmujemy się wszelkich potrzebnych napraw, odciążając tym samym dotychczasowego właściciela. Współpracujemy indywidualnie oraz z dużymi podmiotami działalności gospodarczej.

Bezpieczna i ekspresowa transakcja przy minimum formalności

Przez ponad 15-letni staż na rynku zyskaliśmy sobie szerokie grono klientów. Staramy się ciągle podążać za nieustannymi zmianami na rynku, przez co zatrudniamy coraz to nowych pracowników by móc w pełni zadowolić Państwa oczekiwania. Można nam w pełni zaufać. Wszelkie dokonywane u nas transakcje są pewne i bezpieczne. Posiadamy wszelkie potrzebne dokumenty oraz formularze, dzięki czemu wszelkich formalności dokonujemy na miejscu, w sposób sprawny i skuteczny.

Skup aut Warszawa Praga Północ to godne uwagi, słuszne rozwiązanie. Zaufało nam mnóstwo klientów, zaufaj i Ty.