+48 737 737 421 biuro@autocentrumgroup.pl

SKUP AUT OTWOCK

Zaufaj solidnej firmie z ponad 15 letnim doświadczeniem.

Skup aut i złomowanie: 737 737 421

IDELANIE DOPASOWANE ROZWIĄZANIA

Rozumiemy potrzeby naszych klientów

NATYCHMIASTOWA ODPOWIEDŹ

Szybko odpowiadamy na wszystkie pytania

WYBIERZ BEZPIECZNE ROZWIĄZANIE

Od lat zajmujemy się skupem i sprzedażą aut używanych

Nasz skup aut Otwock

Jeśli nie możesz znaleźć kupca dla Twojego starego pojazdu lub szukasz godnego zaufania komisu samochodowego to powinieneś zapoznać się z ofertą współpracy ze skupem samochodów używanych w Otwocku. Zajmujemy się również złomowaniem aut w Otwocku usługami pomocy drogowej  oraz auto lawetę w Sochaczewie. Posiadamy również odział złomowania aut w Skierniewicach. Skup ten zdejmie z Ciebie uciążliwy obowiązek przygotowania, czyli naprawy i czyszczenia samochodu, które mają na celu przygotować pojazd do sprzedaży. Nasi specjaliści zajmą się wycena i przeglądem, realnie oceniając warunki Twojego pojazdu, a pieniądze możesz otrzymać nawet od ręki.

 skup samochodów Ursynów Warszawa

Skup samochodów używanych Otwock to profesjonalna firma, która pracuje na swoją markę od ponad 15-stu lat. Dzięki temu zdołaliśmy zdobyć nieocenione doświadczenie i specjalistyczną wiedzę. Działamy elastycznie, zatrudniamy profesjonalnych pracowników, którzy potrafią i rzetelnie dokonać oględzin i wyceny różnego rodzaju samochodów (zarówno stacjonarnie, jak również w wybranym przez klienta miejscu i czasie – także w weekendy i późną porą). Od lat współpracujemy zarówno z osobami fizycznymi jak i dużymi podmiotami ekonomicznymi. Skupujemy auta niezależnie od stanu. Sprawne i uszkodzone, pojedyncze lub całe floty pojazdów.

 sprawdz

U nas sprzedasz auto bez przeszkód

Jeżeli jesteś jedną z tych osób, którym zależy na uniknięciu przewlekłego procesu samodzielnej sprzedaży pojazdu i związanymi z nim kosztami (jak na przykład w postaci paliwa czy ubezpieczenia) to bezsprzecznie powinieneś wybrać auto skup Otwock. Zawsze staramy się składać naszym klientom atrakcyjną ofertę sprzedaży oraz zapewnić szybkie oględziny i wycenę samochodu. Nasi mobilni pracownicy, są gotowi w razie potrzeby dotrzeć w wyznaczone przez klienta miejsce postoju pojazdu, aby go wycenić i odebrać.

auto skup w Otwocku

 

 

Gotowe pieniądze

Jeżeli potrzebujesz szybkiego dostępu do gotówki i przy okazji cenisz swój czas to nie pozostaje Ci nic innego jak tylko zapoznać się z ofertą naszego skupu. Dodatkową zaletą jest fakt zdjęcia z dotychczasowego właściciela obowiązku przygotowania pojazdu do sprzedaży. Odkupimy także samochody po wypadku, za które zaproponujemy atrakcyjne stawki. W zależności od tego na jaką formę płatności się zdecydujesz, środki zostaną przekazane od ręki lub najpóźniej następnego dnia.

 

Doświadczenie i sprawność w skupowaniu pojazdów

Nasze ponad 15-letnie doświadczenie i rozległa wiedza ułatwia nam codzienną współpracę z klientami zarówno indywidualnymi jak i dużymi podmiotami przedsiębiorczymi. Skupujemy auta od indywidualnych klientów ale jesteśmy również zainteresowani wyceną oraz zakupem większej ilości pojazdów, gdyż od lat skupujemy od przedsiębiorców regularnie wymieniane samochody służbowe. Nasi klienci cenią sobie profesjonalne podejście, świetną orientację na rynku oraz rzetelność naszych specjalistów.

 skup aut Wola Warszawa

Zajmujemy się skupem pojazdów różnego rodzaju

Auto skup Otwock przyjmuje pojazdy różnorodne: sprawne i uszkodzone, nowe i te ze starszych roczników. Bez problemu podejmiemy się naprawy, jeśli dany pojazd tego wymaga. Skupujemy samochody pojedyncze od klientów indywidualnych oraz całe floty samochodów wymienianych przez większe przedsiębiorstwa.

 

Ekspresowa i bezpieczna transakcja oraz minimum formalności

Nasze długoletnie doświadczenie i silna pozycja na rynku motoryzacyjnym pozwoliły na zdobycie zaufania szerokiego kręgu klientów. Mogą oni być spokojni o bezpieczeństwo i biegłość przeprowadzanych transakcji. Zapewniamy również dostęp do wszelkich wymaganych formularzy i dokumentów, a więc kwestie formalne gotowi jesteśmy załatwić od ręki. Wszystko po to by klient mógł sprzedać swoje auto z zyskiem i wyjść od nas usatysfakcjonowany.

 

Skup samochodów używanych Otwock to firma przyjazna klientom. Zaufało nam grono klientów. Dołącz do nas i Ty.

***