SKUP AUT GOSTYNIN
AUTO SKUP ZA GOTÓWKĘ

Nasze wieloletnie doświadczenie, zapewnia najwyższą jakość usług.

OPTYMALNE ROZWIĄZANIA

Posiadamy szeroko zakrojoną ofertę

NATYCHMIASTOWA ODPOWIEDŹ

Szanujemy Twój czas

WYSOKIE STANDARDY BEZPIECZEŃSTWA

Nasze metody sprawdzają się od lat

 Nasz skup aut Gostynin

Jeśli chcesz sprzedać swój używany samochód, wybierz nasz skup pojazdów używanych i nie trać więcej swojego cennego czasu. To idealne rozwiązanie dla kierowców, którzy nie chcą poszukiwać kupców na własną rękę i chcą w jak najszybszym czasie sprzedać swój samochó. Zajmujemy się również złomowaniem aut w Gostyninie usługami pomocy drogowej Gostynin oraz posiadamy auto lawetę w Gostyninie. Posiadamy również odział auto kasacji w Gostyninie. Jeśli nie jesteś z Gostynina, dojedziemy również do Twojego miejsca zamieszkania. Współpracując z naszym skupem nie muszą już Państwo czyścić i naprawiać samochodu przed sprzedażą. Nasi specjaliści zajmą się wyceną i po zaakceptowaniu zaproponowanych warunków, podpisywana jest umowa. Co ważne, jeśli potrzebujesz szybko spieniężyć swój samochód, wypłacamy gotówkę od ręki!

Piętnastoletnie doświadczenie w motoryzacji i wiele przerobionych przypadków pozwala nam idealnie dobrać ofertę do potrzeb każdego Klienta. Znamy wartość czasu, zarówno naszego jak i naszych klientów, dlatego staramy się wszystkie zlecenia realizować szybko i sprawnie, bez zbędnych formalności. Pojazdy wyceniamy błyskawicznie. Jesteśmy elastyczni, gotowi zrealizować spotkanie z klientem w dogodnym dla niego miejscu i terminie. Działamy z klientami indywidualnymi oraz większymi podmiotami prowadzącymi działalność gospodarczą. Nasza oferta obejmuje skup aut we wszystkich rocznikach, przyjmujemy pojazdy uszkodzone i powypadkowe. 

Błyskawiczna sprzedaż

Bardzo często prywatni właściciele aut uskarżają się na rozciągnięty w czasie proces sprzedaży samochodu na własną rękę. Nawet pojazdy nie będące w użyciu wymagają opłat, takich jak chociażby  ubezpieczenie czy koszt paliwa do jazd próbnych.
Nasza firma jest idealną alternatywą. Gwarantujemy korzystne warunki sprzedaży, szybkie oględziny i wycenę pojazdu. Jeżeli klient tego wymaga, nasi pracownicy bez problemu dojadą w wybrane przez niego miejsce, gdzie bez problemu dopełnią wszelkich formalności i odbiorą samochód.

Pieniądze, na które nie musisz czekać

Nasz skup zapewnia natychmiastową sprzedaż oraz szybki dostęp do gotówki za przeprowadzoną transakcję, a także wyręczenie z klienta obowiązku przygotowania auta do sprzedaży. Nawet jeśli posiadasz pojazd po wypadku, nie spisuj go na straty, tylko zgłoś się do nas. Gwarantujemy szybki odbiór pieniędzy, zależnie od formy przekazania gotówki do ręki lub maksymalnie w przeciągu kilku godzin.

Wieloletnie doświadczenie

Jesteśmy firmą z doświadczeniem, o wysokiej pozycji na rynku. Wyróżniamy się rozległą wiedzą z zakresu samochodów osobowych oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta. Nasi pracownicy w sposób rzetelny i szybki dokonują wyceny aut. Warunki umów staramy się dostosowywać do indywidualnych preferencji klienta, zadowalając tym samym obie strony. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi jak i biznesowymi. Możemy od ręki wycenić dowolną ilość pojazdów. Od lat współpracujemy z wieloma różnymi przedsiębiorstwami, skupując całe floty pojazdów służbowych.

Skup różnych rodzajów samochodów

Skupujemy różnego rodzaju auta – nowe oraz także te starsze. Jesteśmy zainteresowani samochodami w sprawnym stanie, ale skupujemy również te uszkodzone, czy powypadkowe. Jesteśmy w stanie podjąć się wszelkich prac związanych z naprawą, odciążając tym samym właściciela. Skupujemy zarówno auta pojedyncze, jak tez całe floty.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz nie ustający rozwój umożliwił nam zyskanie szerokiego grona zaufanych klientów. Stale zatrudniamy kolejnych specjalistów, by móc sprostać wymaganiom naszych klientów. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo dokonywanych u nas transakcji. Dysponujemy niezbędna dokumentacją oraz przygotowanymi formularzami, co pozwala zminimalizować ilość formalności. Cały proces przebiega w sposób szybki i efektywny. Dbamy by każdy nasz klient był w pełni zadowolony z szybkiej, zyskownej sprzedaży.

Skup aut Gostynin to firma godna uwagi. Cieszymy się szerokim gronem klientów, którzy chętnie nas polecają.