+48 737 737 421 biuro@autocentrumgroup.pl

SKUP AUT WARSZAWA WOLA

Jesteśmy solidną firmą, dlatego cechuje nas chęć stałej współpracy z naszymi klientami

 

 

 

Skup aut i złomowanie: 737 737 421

IDELANE ROZWIĄZANIA

Pomogliśmy już wielu osobom

SZYBKA ODPOWIEDŹ

Otrzymujesz natychmiastową odpowiedź

BEZPIECZEŃSTWO

Jesteśmy firmą z 15 letnim  doświadczeniem

Nasz skup aut Warszawa Wola

Skup aut Warszawa Wola to firma oferująca najlepsze na rynku ceny za pojazdy używane przy jednocześnie minimum wymaganych formalności i gotówce wypłacanej od ręki. Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami fizycznymi oraz różnego rodzaju przedsiębiorstwami. Zajmujemy się również sprzedażą aut używanych, złomowaniem aut w Warszawie Wola usługami pomocy drogowej Warszawa Wola oraz holowania pojazdów z Sochaczewa. Posiadamy również oddział auto kasacji w Łowiczu więc jeśli jesteś z poza Warszawy dojedziemy również do ciebie. . Dysponujemy bogatym asortymentem używanych pojazdów i jesteśmy przekonani, ze każdy znajdzie u nas coś dla siebie.
Naszym atutem jest profesjonalne, życzliwe podejście do każdego klienta. Każdy pozostawiony u nas pojazd podlega sprawnej, rzetelnej i uczciwej wycenie, a gotówka wypłacana najszybciej jak to możliwe. Nigdy nie zaniżamy wartości aut! Wizyta w naszym skupie do niczego Państwa nie zobowiązuje. Jeżeli przedstawiona przez nas oferta nie będzie dla Państwa satysfakcjonująca, do transakcji po prostu nie dojdzie.
Jesteśmy zainteresowani skupem wszystkich aut wyprodukowanych w dowolnym czasie , bez względu na stan techniczny, w jakim się aktualnie znajdują oraz rodzaj nadwozia. Chętnie przyjmiemy pojazdy uszkodzone, pokolizyjne oraz takie, które wymagają naprawy. Nabywamy również pojazdy w bardzo złym stanie technicznym, wypłacając za nie adekwatną kwotę.


Jeżeli wasze auto uległo wypadkowi lub braliście udział w kolizji i spisaliście już swój samochód na straty, to skontaktujcie się z nami. Nasza firma zajmuje się także skupem aut powypadkowych, oferując znacznie bardziej atrakcyjne ceny niż te proponowane w punktach demontażu, a sama procedura przekazania takiego pojazdu jest nieskomplikowana.


Współpracujemy również z przedsiębiorcami, którzy prowadzą własna działalność i z jakiejś przyczyny są zmuszeni sprzedać swoje samochody. Jesteśmy gotowi skupić całe floty od firm, nawet jeśli pojazdów jest dużo i znajdują się one w nienajlepszym stanie. 

auto skup w  Warszawie dzielnica Wola

W razie jakichkolwiek wątpliwości co do zakwalifikowania waszego samochodu do sprzedaży-zapraszamy do skontaktowania się z siedzibą naszej firmy-gdzie po wstępnym zapoznaniu się z przedstawioną ofertą będziemy w stanie zaproponować swoje warunki.
Jeśli z jakichś względów nie są państwo w stanie osobiście nas odwiedzić – prosimy o kontakt. Jesteśmy firmą elastyczną, oferującą pomoc przy organizacji odbioru i transportu pojazdów, nawet tych awaryjnych, które nie nadają się do jazdy. Nasi mobilni pracownicy, po uprzednio ustalonym terminie i miejscu postoju auta, przyjadą pod wskazany adres i dopełnią wszelkich formalności związanych z jego odbiorem. Pomagamy również w logistyce przekazania całych flot samochodowych.

skup aut Wola Warszawa

Wszystkie sprzedawane przez Skup aut Warszawa Wola pojazdy pochodzą z legalnego, sprawdzonego źródła. Po dokonaniu zakupu, otrzymują państwo wszystkie niezbędne do rejestracji dokumenty (dowód rejestracyjny, tablice rejestracyjne oraz kartę pojazdu – jeżeli była wydana) oraz fakturę zakupu będącą dowodem legalnego nabycia pojazdu.
W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z siedzibą naszej firmy. Nasi wykwalifikowani pracownicy z chęcią udzielą wszelkich wskazówek i wyczerpujących informacji.
W sytuacji odkupu samochodów jesteśmy w stanie zaoferować lukratywne oferty, konkurencyjne ceny i atrakcyjne warunki współpracy.
Skup aut Warszawa Wola to firma otwarta na współpracę w miłej atmosferze i w pełni profesjonalnym podejściu. Gwarantujemy stuprocentową satysfakcję i obustronne zadowolenie ze współpracy.

auto skup Warszawa

Skup aut Warszawa Wola dysponuje także bogatym asortymentem używanych pojazdów na sprzedaż. Posiadamy szeroką rozpiętość cen i klas aut, więc z pewnością każdy, nawet najbardziej wymagający klient znajdzie u nas cos dla siebie. W razie potrzeby nasi wykwalifikowani doradcy przybliżą Państwu interesującą ofertę i po krótkim wywiadzie pomogą w doborze odpowiedniego, spełniającego oczekiwania pojazdu, który posłuży Państwu przez długie lata.
Gwarantujemy, ze wszystkie sprzedawane przez nas samochody są poddawane skrupulatnej kontroli i są w pełni sprawne. Aby w pełni zadowolić naszych klientów, stwarzamy możliwość samodzielnej oceny oraz oględzin stanu technicznego wybranego pojazdu, a także bezpłatnej jazdy próbnej. Nawet po odbyciu takiej jazdy w żaden sposób nie są Państwo zobowiązani do dokonania zakupu. Jeżeli proponowana przez nas oferta nie będzie dla Was satysfakcjonująca, wówczas nie dojdzie do transakcji.

***