SKUP AUT WARSZAWA TARGÓWEK
AUTO SKUP ZA GOTÓWKĘ

Jesteśmy solidną firmą, dlatego cechuje nas chęć stałej współpracy z naszymi klientami.

 

OPTYMALNE ROZWIĄZANIA

Posiadamy szeroko zakrojoną ofertę

NATYCHMIASTOWA ODPOWIEDŹ

Szanujemy Twój czas

WYSOKIE STANDARDY BEZPIECZEŃSTWA

Nasze metody sprawdzają się od lat

Nasz skup aut Warszawa Targówek

Zajmujemy się odkupem używanych samochodów, złomowaniem aut Warszawa Targówek usługami pomocy drogowej Warszawa Targówek oraz autoholowania. Posiadamy również oddział auto kasacji w Skierniewicach więc jeśli jesteś z poza Warszawy dojedziemy również do ciebie. Nasza oferta kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i małych i dużych przedsiębiorstw. Nasz auto skup cechuje się elastycznym podejściem do klienta, profesjonalną obsługą i uczciwymi, najkorzystniejszymi na rynku cenami za oferowane nam pojazdy.

Nie tylko skup aut ale i pomoc drogowa

Nasza firma świadczy również usługi z zakresu pomocy drogowej. Więc gdy na drodze spotkała cię nieprzyjemność w postaci unieruchomienia na drodze i potrzebujesz błyskawicznej pomocy, możesz skontaktować się z nami. Dysponujemy auto lawetami, które udzielą ci pomocy w postaci holowania lub doraźnej pomocy mechanika. Możesz więc bez oporów zgłosić się do nas i zgłosić usterkę auta. Nasza firma oferuje pomoc drogową w Warszawie:

Jesteśmy zainteresowani skupem każdego pojazdu wyprodukowanego w latach 2002 – 2018. Nie ważne, czy są to samochody osobowe, ciężarowe, dostawcze, czy inne: nasza firma zajmuje się odkupem każdego rodzaju samochodu. Co więcej, prowadzimy skup samochodów powypadkowych Warszawa Targówek. Jeśli sądzicie, że samochody pokolizyjne nadają się już tylko na złom, jesteście w wielkim błędzie: nasze przedsiębiorstwo zaoferuje o wiele korzystniejsze warunki finansowe ich odkupu. Jesteśmy w stanie zapłacić za takie auto znacznie więcej niż punkt demontażowy i zrobić to z mniejszą ilością formalności. Oddanie takiego wozu na przysłowiowy „złom” byłoby błędem: proponowana przez nas gotówka będzie o wiele korzystniejszym rozwiązaniem. Nawet poważnie uszkodzonego wozu nie spisujcie jeszcze na straty. Nasz skup samochodów powypadkowych Warszawa Targówek nie dyskredytuje żadnego auta!

 

Auto skup w Warszawie dzielnica Targówek

Dlaczego warto zdecydować się właśnie na naszą ofertę?

Bo oferujemy najwyższą stawkę za Państwa pojazdy i najlepsze możliwe warunki odkupu. Auto skup Warszawa Targówek gwarantuje, że zakupimy Państwa pojazdy szybko, bez zbędnych formalności oraz od ręki wypłacimy za nie gotówkę. Nasi pracownicy na miejscu dokonają uczciwej wyceny Państwa wozu i dopilnują, by transakcja przebiegła szybko i w miłej atmosferze. Jeśli natomiast nie będziecie Państwo przekonani co do tego, czy aby na pewno przedstawiona przez nas oferta spełnia Wasze oczekiwania – niczym się nie przejmujcie. Możecie do nas przyjechać bez jakichkolwiek zobowiązań.

Także dlatego, że nasz auto skup Warszawa Targówek całkowicie zdejmuje z Was problem szukania kupca na własną rękę. Często zajmuje to wiele tygodni, wymaga rozlicznych spotkań i przysparza ogromu problemów. Ponadto, niekiedy wiąże się to z nieprzyjemnymi sytuacjami już po sprzedaży samochodu. Pozostawiając pojazd u nas, tego typu problemy absolutnie Państwa nie dotyczą: każde auto odkupimy od ręki i nie będziemy mieli wobec Państwa żadnych roszczeń w przyszłości.

Przyjmujemy również wozy w każdym stanie technicznym. Nasze zainteresowanie budzą zarówno auta bezwypadkowe, dobrze zachowane i w pełni sprawne, jak i pojazdy z usterkami technicznymi, wyeksploatowane oraz wymagające poprawek blacharsko – lakierniczych. Nie będzie dla nas przeszkodą także odkupienie pojazdu z większymi, poważniejszymi awariami. Nie przejmujcie się, jeżeli wydaje Wam się, że nikt nie będzie zainteresowany dalszą eksploatacją takich wozów: nasz skup aut Warszawa Targówek chętnie przyjmie nawet i takie samochody. Wystarczy jedynie do nas przyjechać i zaczerpnąć informacji od naszych pracowników: zdecydowanie nie będziecie Państwo żałowali poświęconego czasu.

Ponadto, prowadzimy również skup całych flot pojazdów od przedsiębiorstw. Prowadzicie lub prowadziliście Państwo działalność gospodarczą, a z jakiegoś powodu koniecznie musicie odsprzedaż firmowe auta? Zapraszamy w takim razie do nas. Z radością odkupimy całą flotę samochodów i za jednym zamachem zdejmiemy z Państwa problem ich sprzedaży. Zaproponujemy za nie bardzo rozsądną cenę, która z pewnością będzie dla Państwa pozytywnym zaskoczeniem. Nie przejmujcie się również ich stanem technicznym: w tym przypadku także jesteśmy gotowi na odkupienie nawet uszkodzonych i powypadkowych czterokołowców.

Oprócz prowadzenia skupu aut i skupu samochodów powypadkowych Warszawa Targówek, prowadzimy również sprzedaż samochodów używanych. Oferujemy niezwykle duży wybór pojazdów, z różnych roczników i w różnych klasach jakościowych. Dysponujemy także autami o bardzo różnych gabarytach, rodzajach nadwozia i kolorach. Z tego tytułu jesteśmy przekonani, że każdy z Państwa znajdzie u nas taki pojazd, który całkowicie spełni jego oczekiwania. Cały nasz asortyment oferujemy w bardzo dobrych i korzystnych cenach.