SKUP AUT GRÓJEC
AUTO SKUP ZA GOTÓWKĘ

Nasze wieloletnie doświadczenie, zapewnia najwyższą jakość usług.

OPTYMALNE ROZWIĄZANIA

Posiadamy szeroko zakrojoną ofertę

NATYCHMIASTOWA ODPOWIEDŹ

Szanujemy Twój czas

WYSOKIE STANDARDY BEZPIECZEŃSTWA

Nasze metody sprawdzają się od lat

Nasz skup aut Grójec

Skup Aut Grójec – zajmujemy się skupem samochodów używanych.  Prowadzimy również złomowanie aut w Grójcu posiadamy usługi pomocy drogowej Grójec oraz mamy lawetę w Skierniewicach. Posiadamy oddział auto kasacji w Puławach oraz prowadzimy mobilną wulkanizację Nasza oferta skierowana jest nie tylko do klientów indywidualnych, ale również do większych przedsiębiorstw. Cechuje nas elastyczne i profesjonalne podejście do każdego klienta. Odwiedź nasze strony by dowiedzieć się szczegułów.

Oferujemy najatrakcyjniejsze ceny na rynku. U nas znajdziesz najlepsze warunki odkupu za dostarczane pojazdy. Nasza wykwalifikowana kadra pracowników od razu wyceni państwa samochód. Gotówkę wypłacamy od ręki, a cała procedura przebiega sprawnie i bez żadnych formalności. Jeśli nasza oferta budzi wątpliwości, zapraszamy na konsultacje indywidualne bez żadnych zobowiązań.

Jesteśmy zainteresowani pojazdami wyprodukowanymi w latach 2002-2018. Odkupimy wszystkie rodzaje samochodów: dostawcze, osobowe, ciężarowe. Prowadzimy też skup aut powypadkowych Grójec. Jeśli posiadasz auto po wypadku i chcesz oddać go na złom, przyjdź do nas a zaoferujemy Ci lepszą cenę. Nawet najbardziej zdewastowane auto nie powinno być spisywane na straty, a z nami dodatkowo unikniesz związanych z przekazaniem pojazdu do kasacji. Skup aut Grójec przyjmuje pojazdy bez względu na ich stan techniczny, odkupimy pojazdy w każdym stanie technicznym: w pełni sprawne, do poprawek lakierniczych/blacharskich, a nawet te z poważnymi awariami.

Odkupujemy całe floty pojazdów od przedsiębiorstw z którymi współpracujemy. Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą i z jakiś powodów musisz odsprzedać firmowe pojazdy, jesteśmy zainteresowani ich kupnem, nawet jeśli ich stan techniczny wymaga poprawy. Z pewnością zaproponujemy Ci uczciwą i rozsądną cenę.

Skup Aut Grójec pomaga w dostarczeniu na miejsce waszego pojazdu. Nasi pracownicy ustalą z Wami dogodny termin odbioru i pomogą logistycznie zaplanować dostawę pojazdu. Dotyczy to  klientów indywidualnych oraz całych flot przedsiębiorstw.

Dlaczego warto zdecydować się właśnie na naszą ofertę?

Koronnym argumentem jest fakt, iż nasz skup całkowicie zdejmuje z naszych klientów obowiązek poszukiwania kupca na własną rękę, co niewątpliwie pozwala zaoszczędzić cenny czas, a także uniknąć uciążliwych, niepotrzebnych, spotkań, dokuczliwych sytuacji i problemów posprzedażowych. Skup Aut Grójec odkupuje każdy pojazd od ręki, nie roszcząc w przyszłości żadnych oczekiwań wobec naszych klientów.

Nasza firma prowadzi również sprzedaż samochodów używanych. Dysponujemy szerokim wyborem gabarytów, kolorów, rodzajów nadwozia oraz roczników pojazdów, o różnej klasie jakościowej i w najbardziej korzystnych cenach. U nas na pewno każdy znajdzie odpowiedni dla siebie pojazd, który w pełni odpowiadałby jego oczekiwaniom.

Prowadzimy sprzedaż aut osobowych i ciężarowych. Jeżeli nie macie Państwo do końca sprecyzowanych oczekiwań, nasi fachowcy z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą dokonać wyboru odpowiedniego pojazdu, wyjaśniając wszystkie interesujące Was aspekty. Pomoc w podjęciu decyzji umożliwi Państwu odbycie jazdy próbnej, podczas której sami będą Państwo w stanie ocenić, czy wybrany pojazd spełnia Wasze oczekiwania. Jazda próbna odbywa się bez żadnych zobowiązań-jeżeli nie zdecydują się Państwo na żadną z proponowanych ofert, nie spotkają Państwa żadne nieprzyjemności z naszej strony.

Nasza firma daje gwarancję, że wszystkie sprzedawane przez nas auta pochodzą z legalnego źródła. Przy zakupie każdego pojazdu wystawiana jest faktura oraz dokumenty niezbędne do rejestracji (karta pojazdu, dowód rejestracyjny, tablice rejestracyjne). Nasze samochody cieszą się dobrym stanem technicznym oraz rzetelnym, nieprzekłamanym przebiegiem. Oczywiście umożliwiamy samodzielną ocenę oraz oględziny stanu technicznego pojazdu.

Auto Skup Grójec serdecznie zaprasza do kontaktu z naszą firmą. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości nasi pracownicy z przyjemnością udzielą wszelkich informacji i odpowiedzą na wszystkie pytania. Bardziej niż wszystko cenimy sobie jakość, profesjonalizm i życzliwość wobec Klientów, dlatego zapewniamy, iż postaramy się dołożyć wszelkich starań aby każda transakcja przebiegała sprawnie, szybko i zakończyła się obopólną satysfakcją.