SKUP AUT WARSZAWA ŻOLIBORZ
AUTO SKUP ZA GOTÓWKĘ

Jesteśmy tą firmą, z którą warto współpracować. Sprawdź sam.

 

OPTYMALNE ROZWIĄZANIA

Posiadamy szeroko zakrojoną ofertę

NATYCHMIASTOWA ODPOWIEDŹ

Szanujemy Twój czas

WYSOKIE STANDARDY BEZPIECZEŃSTWA

Nasze metody sprawdzają się od lat

Nasz skup aut Warszawa Żoliborz

Jeśli szukasz komisu lub chcesz sprzedać swoje auto, zaoszczędzając cenny czas, wybierz skup samochodów używanych. To świetna alternatywa dla osób, które nie chcą poszukiwać kupców na własną rękę. Współpracując ze skupem nie muszą już Państwo czyścić ani naprawiać swojego samochodu. Pracownicy skupu na miejscu zajmą się wyceną i przy akceptacji zaproponowanych warunków, podpisywana jest umowa, a gotówkę klient otrzymuje natychmiast. Naszym niewątpliwym atutem jest fakt iż prócz skupu aut zajmujemy się również usługami pomocy drogowej Warszawa Żoliborz oraz tematem holowania pojazdów Sochaczew. Posiadamy również oddział auto kasacji w Opocznie więc jeśli jesteś z poza Warszawy dojedziemy również do ciebie.

Jesteśmy firmą z ponad 15-letnim stażem rynkowym i bogatym doświadczeniem motoryzacyjnym. Ceniąc zarówno swój czas jak i czas naszych klientów, staramy się wszystkie zlecenia realizować szybko i sprawnie. Nasz zespół wykwalifikowanych rzeczoznawców szybko dokonuje fachowej wyceny samochodów. Jesteśmy elastyczni, gotowi zaaranżować spotkanie z klientem w dogodnym dla niego terminie i miejscu. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz większymi podmiotami działalności gospodarczej. Zajmujemy się skupem aut o różnych rocznikach. Skupujemy nie tylko auta sprawne ale również uszkodzone bądź pokolizyjne.

Jako profesjonaliści nie odmówimy zakupu żadnego auta. Również może być ono mocno rozbite lub całkowicie zdezelowane gdyż jako nieliczni współpracujemy ze stacjami demontażu pojazdów. Dzięki temu my nigdy nie odmówimy zakupu twojego auta.

Nie tylko skup aut ale i pomoc drogowa

Nasza firma świadczy również usługi z zakresu pomocy drogowej. Więc gdy na drodze spotkała cię nieprzyjemność w postaci unieruchomienia na drodze i potrzebujesz błyskawicznej pomocy, możesz skontaktować się z nami. Dysponujemy auto lawetami, które udzielą ci pomocy w postaci holowania lub doraźnej pomocy mechanika. Możesz więc bez oporów zgłosić się do nas i zgłosić usterkę auta. Nasza firma oferuje pomoc drogową w Warszawie:

 

Ekspresowa sprzedaż

Często prywatni właściciele uskarżają się na długoterminowość procesu sprzedaży auta we własnym zakresie. Nawet pojazdy nieużywane wymagają opłat, chociażby w postaci ubezpieczenia czy paliwa na jazdę próbną.
Nasz skup aut jest idealną alternatywą. Gwarantujemy korzystne warunki sprzedaży, sprawne oględziny i wycenę pojazdu. Jeżeli klient nie jest mobilny, nasi pracownicy bez problemu dojadą w dogodne dla niego miejsce, gdzie sprawnie dopełnią wszelkich formalności i odbiorą pojazd.

Pieniądze, na które nie czekasz

Nasz skup zapewnia ekspresową sprzedaż oraz szybki dostęp do gotówki za dokonaną transakcję, a także zdjęcie z klienta obowiązku przygotowania pojazdu do sprzedaży. Wszyscy, którzy swój uszkodzony bądź powypadkowy samochód spisali na starty mogą śmiało się do nas zwrócić. Gwarantujemy szybki odbiór pieniędzy, w zależności od formy przekazania gotówki (od ręki lub maksymalnie w przeciągu kilkudziesięciu godzin).

Auto skup w Warszawie dzielnica Żoliborz

Dlaczego warto zdecydować się właśnie na naszą ofertę?

Podstawowym argumentem jest fakt, iż nasz skup całkowicie zdejmuje z naszych klientów obowiązek poszukiwania kupca na własną rękę, co niewątpliwie pozwala w znacznym stopniu zaoszczędzić cenny czas, a także uniknąć uciążliwych, niepotrzebnych, spotkań, dokuczliwych sytuacji i problemów po sprzedaży. Skup Aut Warszawa Żoliborz odkupuje każdy pojazd od ręki, bez żadnych oczekiwań wobec naszych klientów w przyszłości.

Nasza firma prowadzi również sprzedaż samochodów używanych. Mamy do dyspozycji szeroki wybór gabarytów, kolorów, typów nadwozia oraz roczników pojazdów, o różnej klasie jakościowej i w najbardziej korzystnych cenach. U nas z pewnością każdy znajdzie odpowiedni dla siebie pojazd, który spełni jego oczekiwania.

Bogate doświadczenie

Jesteśmy firmą doświadczona, o wysokiej pozycji rynkowej. Wyróżniamy się wyspecjalizowaną, wieloaspektową, specjalistyczna wiedzą oraz indywidualnym podejściem do klienta. Nasi pracownicy w sposób rzetelny i sprawny dokonują wyceny pojazdów. Warunki umowy staramy się dostosowywać do indywidualnych potrzeb klienta, zaspokajając tym samym obie strony. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi. Możemy od ręki wycenić większą ilość pojazdów. Od wielu lat współpracujemy z różnymi przedsiębiorstwami, skupując całe floty samochodów służbowych.

Skup różnych rodzajów pojazdów

Skupujemy różnego rodzaju pojazdy – nowe oraz te starsze. Przyjmujemy samochody sprawne, ale również uszkodzone, czy powypadkowe. Jesteśmy gotowi podjąć się wszelkich prac związanych z naprawą, odciążając tym samy właściciela. Skupujemy zarówno auta pojedyncze, jak tez całe floty.

Szybka i bezpieczna transakcja oraz minimum formalności

Nasze ponad 15–letnie doświadczenie oraz nieustanny rozwój pozwoliło zyskać nam szerokie grono zaufanych klientów. Stale zatrudniamy kolejnych fachowców, by móc podążać za wymaganiami naszych klientów. Gwarantujemy stuprocentowe bezpieczeństwo dokonywanych u nas transakcji. Dysponujemy niezbędna dokumentacją oraz gotowymi formularzami, co pozwala wszelkie formalności załatwić od ręki. Cały proces przebiega w sposób szybki i efektywny. Staramy się by każdy nasz klient był w pełni zadowolony z szybkiej, zyskownej sprzedaży.

Skup aut Warszawa Żoliborz to firma godna uwagi. Cieszymy się szerokim gronem klientów, którzy chętnie powracają do nas ponownie.