+48 737 737 421 biuro@autocentrumgroup.pl

SKUP AUT WARSZAWA ŻOLIBORZ

Jesteśmy tą firmą, z którą warto współpracować. Sprawdź sam.

 

Skup aut i złomowanie: 737 737 421

IDELANE ROZWIĄZANIA

Pomogliśmy już wielu osobobom – pomożemy i Tobie

SZYBKA ODPOWIEDŹ

Otrzymujesz natychmiastową odpowiedź. Sam się zdziwisz jak szybko

BEZPIECZEŃSTWO

Jesteśmy firmą z 15 letnim  doświadczniem. To coś oznacza..

Nasz skup aut Warszawa Żoliborz

Jeśli szukasz komisu lub chcesz sprzedać swoje auto, zaoszczędzając cenny czas, wybierz skup samochodów używanych. To świetna alternatywa dla osób, które nie chcą poszukiwać kupców na własną rękę. Współpracując ze skupem nie muszą już Państwo czyścić ani naprawiać swojego samochodu. Pracownicy skupu na miejscu zajmą się wyceną i przy akceptacji zaproponowanych warunków, podpisywana jest umowa , a gotówkę klient otrzymuje natychmiast. Naszym niewątpliwym atutem jest fakt iż prócz skupu aut zajmujemy się również usługami pomocy drogowej Warszawa Żoliborz oraz tematem holowania pojazdów Sochaczew. Posiadamy również oddział auto kasacji w Opocznie więc jeśli jesteś z poza Warszawy dojedziemy również do ciebie.

Jesteśmy firmą z ponad 15-letnim stażem rynkowym i bogatym doświadczeniem motoryzacyjnym. Ceniąc zarówno swój czas jak i czas naszych klientów, staramy się wszystkie zlecenia realizować szybko i sprawnie. Nasz zespół wykwalifikowanych rzeczoznawców szybko dokonuje fachowej wyceny samochodów. Jesteśmy elastyczni, gotowi zaaranżować spotkanie z klientem w dogodnym dla niego terminie i miejscu. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz większymi podmiotami działalności gospodarczej. Zajmujemy się skupem aut o różnych rocznikach. Skupujemy nie tylko auta sprawne ale również uszkodzone bądź pokolizyjne.

Jako profesjonaliści nie odmuwizy zakupu żadnego auta. Również może być ono mocno rozbite lub całowicie zdezelowane gdyż jako nieliczni współpracujemy ze stacjami demotażu pojazdów. Dzięki temu my nigdy nie odmuwimy zakupu twojego auta.

Nie tylko skup aut ale i pomoc drogowa

Nasza firma świadczy również usługi z zakresu pomocy drogowej. Więc gdy na drodze spotkała cię nieprzyjemność w postaci unieruchomienia na drodze i potrzebujesz błyskawicznej pomocy, możesz skontaktować się z nami. Dysponujemy auto lawetami, które udzielą ci pomocy w postaci holowania lub doraźnej pomocy mechanika. Możesz więc bez oporów zgłosić się do nas i zgłosić usterkę auta. Nasza firma oferuję pomoc drogową w Warszawie:

skup powypadkowych Warszawa aut Żoliborz

Ekspresowa sprzedaż

Często prywatni właściciele uskarżają się na długoterminowość procesu sprzedaży auta we własnym zakresie. Nawet pojazdy nieużywane wymagają opłat, chociażby w postaci ubezpieczenia czy paliwa na jazdę próbną.
Nasz skup aut jest idealną alternatywą. Gwarantujemy korzystne warunki sprzedaży, sprawne oględziny i wycenę pojazdu. Jeżeli klient nie jest mobilny, nasi pracownicy bez problemu dojadą w dogodne dla niego miejsce, gdzie sprawnie dopełnią wszelkich formalności i odbiorą pojazd.

Pieniądze, na które nie czekasz

Nasz skup zapewnia ekspresową sprzedaż oraz szybki dostęp do gotówki za dokonaną transakcję, a także zdjęcie z klienta obowiązku przygotowania pojazdu do sprzedaży. Wszyscy, którzy swój uszkodzony bądź powypadkowy samochód spisali na starty mogą śmiało się do nas zwrócić. Gwarantujemy szybki odbiór pieniędzy, w zależności od formy przekazania gotówki (od ręki lub maksymalnie w przeciągu kilkudziesięciu godzin).

auto skup w Warszawie dzielnica Żoliborz

Żoliborz skup aut Warszawa

Bogate doświadczenie

Jesteśmy firmą doświadczona, o wysokiej pozycji rynkowej. Wyróżniamy się wyspecjalizowaną, wieloaspektową, specjalistyczna wiedzą oraz indywidualnym podejściem do klienta. Nasi pracownicy w sposób rzetelny i sprawny dokonują wyceny pojazdów. Warunki umowy staramy się dostosowywać do indywidualnych potrzeb klienta, zaspokajając tym samym obie strony. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi. Możemy od ręki wycenić większą ilość pojazdów. Od wielu lat współpracujemy z różnymi przedsiębiorstwami, skupując całe floty samochodów służbowych.

Skup różnych rodzajów pojazdów

Skupujemy różnego rodzaju pojazdy – nowe oraz te starsze. Przyjmujemy samochody sprawne, ale również uszkodzone, czy powypadkowe. Jesteśmy gotowi podjąć się wszelkich prac związanych z naprawą, odciążając tym samy właściciela. Skupujemy zarówno auta pojedyncze, jak tez całe floty.

Szybka i bezpieczna transakcja oraz minimum formalności

Nasze ponad 15–letnie doświadczenie oraz nieustanny rozwój pozwoliło zyskać nam szerokie grono zaufanych klientów. Stale zatrudniamy kolejnych fachowców, by móc podążać za wymaganiami naszych klientów. Gwarantujemy stuprocentowe bezpieczeństwo dokonywanych u nas transakcji. Dysponujemy niezbędna dokumentacją oraz gotowymi formularzami, co pozwala wszelkie formalności załatwić od ręki. Cały proces przebiega w sposób szybki i efektywny. Staramy się by każdy nasz klient był w pełni zadowolony z szybkiej, zyskownej sprzedaży.

Skup aut Warszawa Żoliborz to firma godna uwagi. Cieszymy się szerokim gronem klientów, którzy chętnie powracają do nas ponownie.