+48 737 737 421 biuro@autocentrumgroup.pl

SKUP AUT WARSZAWA BIAŁOŁĘKA

Jesteśmy solidną firmą, dlatego cechuje nas chęć stałej współpracy z naszymi klientami

Skup aut i złomowanie: 737 737 421

IDELANE ROZWIĄZANIA

Pomogliśmy już wielu pomożemy i Tobie

SZYBKA ODPOWIEDŹ

Otrzymujesz szybką odpowiedź

BEZPIECZEŃSTWO

Jesteśmy firmą z 15 letnim bogatym doświadczniem

Nasz skup aut Warszawa Białołęka

Poszukujesz komisu samochodowego? A może chcesz sprzedać swój stary samochód, ale pragniesz zaoszczędzić swój czas na samodzielnym poszukiwaniu potencjalnego nabywcy? Jeżeli odpowiedziałeś pozytywnie na choć jedno z powyższych pytań, to wybór skupu aut używanych jest dla Ciebie jedynym rozsądnym rozwiązaniem. Decydując się na taką współprace, zdejmujesz z siebie automatycznie obowiązek naprawy auta i samodzielnego przygotowania go do sprzedaży. Wycena twojego pojazdu zajmą się rzetelni fachowcy, którzy dokonają oględzin i wyceny pojazdu, a Tobie pozostanie jedynie podpisać umowę i odebrać gotówkę.

 

Skup aut Warszawa Białołęka to firma istniejąca na rynku motoryzacyjnym ponad 15 lat. Prócz skupu samochodów zajmujemy się również złomowaniem aut w Warszawie Białołęce usługami oraz autoholowania w Skierniewicach. Posiadamy również oddział auto kasacji w Warce więc jeśli jesteś z poza Warszawy dojadę również do ciebie. Nasze bogate doświadczenie pozwala codziennie pomagać szerokiemu gronu klientów w sprzedaży ich samochodów. Wszystkie zlecenia realizowane są u nas w sposób sprawny i owocny. Zatrudniamy wyłącznie wysoko wykwalifikowanych fachowców, którzy w sposób rzetelny dokonują oględzin i wyceny pojazdów. Jesteśmy elastyczni i dla klienta jesteśmy w stanie zaaranżować spotkanie w najbardziej dogodnym miejscu i terminie. Nasz skup jest otwarty na współpracę z klientem indywidualnym oraz biznesowym. Chętnie skupujemy pojedyncze samochody, jak również całe ich floty. W zakresie naszych zainteresowań znajdują się auta nowe oraz używane, sprawne, a także te uszkodzone, z usterkami czy powypadkowe.

Nie tylko skup aut ale i pomoc drogowa

Nasza firma świadczy również usługi z zakresu pomocy drogowej. Więc gdy na drodze spotkała cię nieprzyjemność w postaci unieruchomienia na drodze i potrzebujesz błyskawicznej pomocy, możesz skontaktować się z nami. Dysponujemy auto lawetami, które udzielą ci pomocy w postaci holowania lub doraźnej pomocy mechanika. Możesz więc bez oporów zgłosić się do nas i zgłosić usterkę auta. Nasza firma oferuję pomoc drogową w Warszawie:

Bezzwłoczna sprzedaż

Bardzo często zdarza się, ze prywatny właściciel narzeka na uciążliwość procesu sprzedaży starego, nieużywanego samochodu na własną rękę. Nawet takie pojazdy wymagają nakładów pieniężnych, np. w postaci ubezpieczenia lub paliwa niezbędnego podczas jazdy próbnej z potencjalnym kupcem.
Taka sytuacja to doskonała alternatywa dla wyboru właśnie naszego skupu. Oferujemy błyskawiczne oględziny oraz wycenę, a także atrakcyjne warunki sprzedaży samochodu. Nasi w pełni mobilni pracownicy bez problemu dotrą w najdogodniejsze dla klienta miejsce. Jest to możliwe także w weekend oraz w godzinach wieczornych. Po ustaleniu dogodnego terminu następuje sprawne przeprowadzenie formalności, zawarcie umowy i odbiór pojazdu.

 

 

 

auto skup w Warszawie dzielnica Białołęka

auto skup Warszawa Białołęka

Pewne pieniądze, na które nie musisz czekać

Klienci, którzy zdecydowali się z nami współpracować bardzo chwalą sobie zaoszczędzony na szybkiej sprzedaży czas, brak obowiązku przygotowania samochodu do sprzedaży na własną rękę oraz bezzwłoczny dostęp do pieniędzy. Wszyscy, którzy chcą prędko sprzedać pojazd uszkodzony czy pokolizyjne (a początkowo spisali go na straty) powinni zdecydować się na współpracę z nami. Gwarantujemy natychmiastowy zastrzyk gotówki (w zależności od wybranej formy przekazu). Całość procesu nie trwa dłużej niż kilka-, kilkanaście godzin.

Praktyka w skupowaniu samochodów

Skup aut Warszawa Białołęka cieszy się długoletnim doświadczeniem oraz renomą na rynku motoryzacyjnym. Bogata, wieloaspektowa wiedza pomaga w codziennej współpracy z szerokim gronem klientów. Cechuje nas rewelacyjna orientacja na ciągle rozwijającym się rynku oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Wszystko to sprawia, ze nasi pracownicy, posiadający specjalistyczną wiedzę, są w stanie szybko i uczciwie wycenić Państwa samochód, oraz zaproponować takie warunki, które usatysfakcjonują obie strony. Bardzo chętnie współpracujemy nie tylko z klientami indywidualnymi, ale także z dużymi podmiotami działalności gospodarczej, od których regularnie skupujemy całe floty pojazdów.

auto skup Warszawa

Odkup różnych pojazdów

W zakresie zainteresowania sSkup aut Warszawa Białołęka znajdują się różnego rodzaju pojazdy(nowe, sprawne, starsze rocznikowo, uszkodzone, niesprawne, czy powypadkowe). Jesteśmy gotowi podjąć się wszelkich wymaganych prac naprawczych. Współpracujemy z klientem indywidualnym oraz dużymi przedsiębiorstwami. Zajmujemy się skupem pojedynczych pojazdów oraz całych flot.

Natychmiastowa i bezpieczna transakcja oraz minimum formalności

Podczas ponad 15–letniego budowania naszej marki, zdążyliśmy pozyskać zaufanie tysięcy klientów. Staramy się sprawnie podążać za ciągłymi zmianami na rynku, i tym samym zatrudniać kolejnych fachowców, by być w stanie zaspokoić Państwa oczekiwania. Każdy klient może nam śmiało zaufać, gdyż dajemy gwarancję, że wszystkie transakcje przeprowadzamy w sposób pewny i bezpieczny. Do dyspozycji naszych klientów są gotowe formularze oraz wszelkie niezbędne dokumenty, więc kwestie formalności załatwiamy od ręki. Cała operacja przebiega płynnie, w sposób efektywny i zyskowny dla klienta.

Zachęcamy do współpracy z zaufanym Skup aut Warszawa Białołęka. Jesteśmy firmą sprawdzona, godną uwagi, której zaufały rzesze klientów.