+48 737 737 421 biuro@autocentrumgroup.pl

SKUP AUT WARSZAWA URSYNÓW

Jesteśmy wiarygodną firmą, dlatego zaufało nam już setki klientów. Dołącz do nas.

  

Skup aut i złomowanie: 737 737 421

IDELANE ROZWIĄZANIA

Pomogliśmy już wielu osobobom

SZYBKA ODPOWIEDŹ

Otrzymujesz natychmiastową odpowiedź

BEZPIECZEŃSTWO

Jesteśmy firmą z 15 letnim  doświadczniem

Nasz skup aut Warszawa Ursynów 

 

 Handel samochodami, jeszcze kilka lat temu był znacznie łatwiejszy z uwagi na nikłą obecność tak zwanych handlarzy. Obecnie proces ten może ciągnąć się wiele miesięcy a zyski mogą być znikome. Dlatego serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Nasza firma zajmuje się skupem samochodówzłomowaniem aut Warszawa Ursynów usługami pomocy drogowej Warszawa Ursynów oraz auto holowania w Sochaczewie. Posiadamy również oddział auto kasacji w Skierniewicach więc jeśli jesteś z poza Warszawy dojedziemy również do ciebie. Jesteśmy przekonani, że warunki, które jesteśmy w stanie zaproponować w pełni usatysfakcjonują każdego klienta. Działamy na rynku od dłuższego czasu tak więc mamy świadomość tego, jak zmienia się rynek skupu aut. Dzięki temu jesteśmy w stanie modernizować ofertę, by móc trafić w warunki stawiane przez rynek, a tym samym nie tylko usatysfakcjonować obecnych klientów ale wciąż zdobywać nowych.

Nie tylko skup aut ale i pomoc drogowa

Nasza firma świadczy również usługi z zakresu pomocy drogowej. Więc gdy na drodze spotkała cię nieprzyjemność w postaci unieruchomienia na drodze i potrzebujesz błyskawicznej pomocy, możesz skontaktować się z nami. Dysponujemy auto lawetami, które udzielą ci pomocy w postaci holowania lub doraźnej pomocy mechanika. Możesz więc bez oporów zgłosić się do nas i zgłosić usterkę auta. Nasza firma oferuję pomoc drogową w Warszawie:

Jak wyceniamy samochód?

Przede wszystkim wycenę samochodu poprzedzamy wywiadem z klientem. W trakcie rozmowy dowiadujemy się o markę, rocznik stan samochodu, a także to, co jakich uszkodzeń doszło czy tez od jak długiego czasu stoi nieużywany. To wszystko ma wpływ na warunki skupu jakie będziemy w stanie zaproponować. Przede wszystkim jednak jest to propozycja, którą w późniejszym czasie będzie można nie tylko negocjować ale również doprecyzować. Skup aut Ursynów to przede wszystkim grupa profesjonalistów, która umawia się na spotkanie w celu oględzin samochodu, jak i dokumentów do niego. Na tej podstawie tworzona jest ostateczna oferta skupu, jak i również przedstawiana klientowi. Następnie można negocjować warunki, bardzo o to dbamy, gdyż mamy świadomość tego jak ważne jest zadowolenie klienta z odbytej transakcji wpływa na jego przyszłe decyzje. Oczywiście skupujemy floty od firm, jak i samochody od osób prywatnych. Wiemy jak ważny jest czas i kwota którą jesteśmy w stanie zaproponować, dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta była w pełni atrakcyjna dla każdego, kto się do nas zgłosi.

Skupujemy floty od firm

skup samochodów Ursynów Warszawa

skup samochodów Warszawa Ursynów

Jesteśmy profesjonalistami, dla których satysfakcja klienta jest najważniejsza. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zadowolony klient wróci do nas ponownie, a być może można będzie cieszyć się wieloletnią współpracą. Przede wszystkim doskonale zdajemy wiemy, jak sprzedaż samochodu z zyskiem jest ważna, dlatego skupujemy floty od firm. Wystarczy zgłosić się do nas w dowolny sposób i dać znać o tym jakie samochody, w jakiej ilości i w jakim stanie mają Państwo na sprzedaż. My po wstępnej wycenie będziemy mogli umówić się na spotkanie, na którym po oględzinach dokładniej wycenimy całą flotę, jak i również uzgodnimy warunki sprzedaży. Jesteśmy przekonani, że nasz skup aut Warszawa Ursynów spełni oczekiwania każdych z Państwa.

Jest to szczególnie ważne, gdy macie Państwo na sprzedaż większą liczbę samochodów, które zwyczajnie zalegają na placu firmowym, a miejsce niezbędne jest na nową flotę. Dlatego oferujemy bardzo szybką reakcję na tego typu sytuacje jak i również możliwość negocjacji warunków. Sprzedaż samochodów z zyskiem bywa skomplikowany, zwłaszcza w momencie w którym są one w stanie po kolizji, dlatego skupujemy takie samochody po korzystnych dla Państwa cenach. Nasza wieloletnia działalność, ogromna wiedza jak i również doświadczenie w skupie samochodów powoduje, że posiadamy całą rzeszę stałych klientów.

Stała współpraca to wiele korzyści

sprawdz

Posiadając firmę należy zdawać sobie sprawę z tego, jak duże znaczenie ma wizerunek. Oznacza to, że samochody również powinny prezentować się nienagannie, co bardzo często jest równoznaczne z ich co kilkuletnią wymianą na nowe. Nie wystarczy jedynie okleić je reklamami, ale dbałość o ich właściwy wygląd, czystość to podstawa. Coraz większa liczba firm jest zdecydowana na to, by co kilka lat wymieniać samochody na młodsze czy też całkiem nowe roczniki. W praktyce oznacza to, że zdobywanie nowszych modeli wiąże się z kosztami, co niejednokrotnie zmusza do zaciągnięcia wieloletnich zobowiązań finansowych. Dlatego współpraca z nami w zakresie sprzedaży samochodów które w firmie są zbędne będzie mogła wydawać się idealnym rozwiązaniem. Nasz auto skup Warszawa Ursynów to gwarancja satysfakcji bez względu na to, że bardzo dbamy o zadowolenie naszych klientów. Oczywiście serdecznie zapraszamy w nasze progi, by zapoznać się z ofertą.

Oferta dla firm i osób indywidualnych

Przede wszystkim doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak zróżnicowane są oczekiwania klientów zarówno tych indywidualnych jak i firmowych. Dlatego w zależności od stanu samochodów, rocznika i stanu przygotowujemy indywidualną ofertą dla każdej propozycji skupu. Nikomu nie odmawiamy, za każdym razem dążymy nie tylko do sfinalizowania transakcji ale przede wszystkim do takiego finału, by każda ze stron była w pełni usatysfakcjonowania. Mamy świadomość tego, że zadowolony klient powróci do nas ponownie, stąd też bardzo wielu naszych klientów z czasem wraca doi nas za każdym razem.
Niezwykle mocno cenimy stałego klienta. Wiemy, jak duże konkurencja a jednocześnie chęć szybkiego pozbycia się samochodów wpływa na rynek. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, by oferowane przez nas warunki współpracy były odpowiednie i korzystne na tyle, by klient do nas powrócił. Długofalowa współpraca oznacza znacznie bardziej korzystne warunki wraz z każda kolejną transakcją. Gwarantujemy, że skup aut Warszawa Ursynów to doskonałe rozwiązanie dla każdego, bez względu na to, czy posiada własną flotę pojazdów, czy też jest osobą prywatną która chce się pozbyć samochodu.

Jakie auta skupujemy?

Oczywiście mamy świadomość co do tego, że rynek samochodowy wciąż się zmienia, tak jak oczekiwania klientów sprzedających i kupujących auta. Dlatego wciąż staramy się w taki sposób modernizować swoją ofertę, by była w stanie trafiać do klienta docelowego, jak i również być w pełni atrakcyjna. Z tego właśnie powodu skup aut Warszawa Ursynów wciąż się zmienia.
Jesteśmy zainteresowani samochodami wyprodukowanymi w dowolnym czasie. Oczywiście z przyjemnością rozważymy inne oferty jakie Państwo zaproponują, jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że w kręgu naszych zainteresowań leżą przede wszystkim auta wyprodukowane w wyżej wymienionych latach. Skupujemy samochody od firm, jak i również od osób prywatnych gdyż doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że sprzedaż aut z zyskiem w ostatnich latach bywa dość kłopotliwa. Dlatego ze swojej strony pragniemy uprościć handel, jak i zaproponować korzystne warunki współpracy. Skupem samochodów zajmujemy się od wielu lat, dlatego doskonale wiemy w jaki sposób można trafić w oczekiwania klienta by przygotować dla niego ofertę która je spełni.

Co nas wyróżnia?

co nas wyróżnia

Przez cały czas staramy się wyprzedzać trendy na rynku, dlatego na każdym kroku modyfikujemy swoją ofertę w taki sposób by wyprzedzać konkurencję. Z pewnością opcją która nas wyróżnia na tle firm zajmujących się skupem samochodów jest fakt, że u nas możliwy jest skup samochodów powypadkowych Warszawa Ursynów. Gwarantujemy pełną satysfakcję. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak trudno jest sprzedaż uszkodzone samochody. Jeśli już jakieś firmy je skupują to ceny są na tyle niskie, że dla firmy jak i dla osoby prywatnej oznacza to bardzo duże straty finansowe. Może to być szczególnie mocno odczuwalne w momencie w którym istnieje konieczność zakupienia nowego samochodu. Mamy świadomość co do tego, że sprzedaż uszkodzonego samochodu to bardzo często konieczność z uwagi na potrzebę pieniędzy, które w późniejszym czasie zostaną przeznaczone na zakup innego auta. Znając oczekiwania klientów co do chęci pozbycia się auta czy też aut w krótkim czasie, jesteśmy w stanie maksymalnie skróconym terminie zapoznać się z parametrami samochodu, jak i również wysłać ofertę skupu. Oczywiście można będzie ją negocjować, ponieważ doskonale wiemy, jak różni są klienci, dlatego jesteśmy otwarci na negocjacje. Chcemy by każda ze stron była w pełni usatysfakcjonowana z przeprowadzonej transakcji, dlatego od samego początku bardzo dbamy o doskonałe relacje, atrakcyjne warunki i płynną finalizację.

Miałeś wypadek? Skontaktuj się z nami

Wraz samochodu zalega na twoim podwórku, a Ty nie wiesz jak się go pozbyć? Chcesz mieć z tego zysk, jednak firmy odmawiają wypłaty pożądanej kwoty i odraczają terminy rozpatrzenia oferty sprzedaży? Zgłoś się właśnie do nas! U nas skup samochodów powypadkowych Warszawa Ursynów to codzienność. Po zapoznaniu się z roczniki, marka i stanem samochodu dokonujemy wstępnej wyceny. Następnie przygotowujemy ofertę, która następnie jest negocjowana z klientem. Mamy świadomość co do tego, że kwota jak i termin wypłaty pieniędzy może okazać się kluczową opcją jeśli chodzi o podejmowanie decyzji przez klienta. Bierzemy pod uwagę nie tylko stan samochodu, jego stopień uszkodzenia ale również markę i rocznik. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować znacznie bardziej korzystne warunki oferty niż ma to miejsce w konkurencyjnych firmach. Dlatego warto jest do nas zadzwonić bądź też napisać, a z pewnością będziemy w stanie znaleźć wyjście z takiej sytuacji. Gwarantujemy, że skup aut Warszawa Ursynów to najlepsza z możliwości dla każdego, kto chciałby pozbyć się powypadkowego samochodu.
Bardzo często są to auta tylko delikatnie uszkodzone, jednak zdarza się tak, że gdy dojdzie do poważnego wypadku i z samochodu pozostaje jedynie wrak. W takiej sytuacji wiele osób w obawie przed zbyt niska kwotą ofertą firmy skupującej auta trzyma je w garażu czy też na podwórzu. Niestety takie przetrzymywanie samochodów może mieć znaczący wpływ na obniżenie jego wartości. Przede wszystkim jest to spowodowane tym, że jest narażony na działanie warunków atmosferycznych co powoduje korozję czy też gnicie. Dlatego zachęcamy do wysłania do nas zapytania o skup auta, a z pewnością odpowiemy na nie w maksymalnie krótkim czasie i w sposób który będzie mógł w pełni usatysfakcjonować klienta.

Pozbądź się problemu

notatka

Od samego początku działalności firmy dbamy o jakość i poprawność naszych relacji z klientami, przez co właściwie z każdym miesiącem nam ich przybywa. Bardzo cenimy zarówno jednorazowych klientów, jak i tych stałych. Szczególnie mocno cenimy długofalową współpracę, ponieważ taka właśnie pokazuje jak skuteczni jesteśmy w swojej działalności. Gwarantujemy, że skup aut Warszawa Ursynów który prowadzimy to w pełni profesjonalna firma. Jako jedyna jest w stanie nie tylko zaproponować korzystne warunki skupu samochodu, ale również możliwość negocjowania ich z klientem w razie gdyby miał jakieś zastrzeżenia.
Od pierwszego kontaktu bardzo dbamy o pozytywne relacje z osobami które się do nas zgłaszają. Z tego powodu skupujemy zarówno floty od firm, jak i auta od osób prywatnych. Jesteśmy zainteresowani pojazdami osobowymi wyprodukowanymi w dowolnym czasie. działamy na terenie Warszawy, jednak serdecznie zapraszamy zainteresowanych również z innych miast. Z pewnością rozpatrzymy każdą propozycję skupu która do nas dotrze. Mamy świadomość co do tego, że auto skup Warszawa Ursynów to firma z pozytywnymi opiniami, dlatego wciąż staramy się rozwijać w swojej działalności. Skupujemy również samochody które brały udział w kolizji czy też w wypadku. Wiemy, jak ważna jest atrakcyjna oferta, co oznacza, że skupiamy się nad tym by właśnie taką przygotować.

Zapewniamy, że każdy, kto się do nas zgłosi będzie mógł liczyć na odpowiednie traktowanie, jak i również dobrą relację z nami. Przez cały czas trwania negocjacji jak i finalizacji skupu staramy się dbać o dobro i satysfakcje ze strony klienta. Skup samochodów powypadkowych Warszawa Ursynów to firma z tradycjami, dlatego tak bardzo dbamy o właściwe podejście do przygotowywania oferty. Do każdej propozycji skupu podchodzimy w sposób indywidualny, co oznacza, że każdy zainteresowany będzie mógł liczyć na właściwe traktowanie.
Warto jest więc zgłosić się do nas jeśli chodzi o sprzedaż samochodu, czy całej floty aut. Jesteśmy przekonani, że bardzo szybko damy odpowiedź jak i również przygotujemy wstępną wycenę. Dzięki szybkiemu działaniu, jak i odpowiedniemu podejściu nie tylko dojdziemy do porozumienia, ale również bardzo szybko sfinalizujemy transakcję, która będzie korzystna dla każdej ze stron. Doskonale wiemy jak ważny jest czas i kwota jaką mogą Państwo pozyskać z tego tytułu, dlatego staramy się by każda ze stron była w pełni usatysfakcjonowana. Zapraszamy do nas, dogadamy się!

***